Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire fontos a pénz?

Figyelt kérdés
elég szegény lány vagyok és ez sokszor fusztrál, akkor is ha fiúkkal akarok ismerkedni.(most van barátom) de mások előtt is egyszerűen szégyenlem a szegénységemet. a külsőmmel semmi gondom. egyszerűen zavar, hogy másoknak annyi mindenük van, nekem meg szinte semmim. zavarba is jövök, ha mások félvállról megemlítik, hogy megint vettek egy új ruhadarabot, itt vagy ott voltak nyaralni. tudom, hogy nem minden a ruha, én nayon igényes is vagyok, de azért a fiúknak is jobban tetszik egy változatosan öltözködő lány, nem? (21 éves egyetemista)
2009. jan. 23. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a pénz. Annyi legyen, hogy ne kelljen éhezni, a többi nem lényeg. Egy jó beszélgetés, egy séta, finom vacsora elég.

Lehet az az oka hogy amit akartam, eddig megkaptam az élettől, és rájöttem hogy az anyagiak nem fontos dolgok.

2009. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
A pénz a kutyát nemérdekli ha nőről van szó. Sőt még örülünk is ha fizethetünk a barátnőnknek ^^ 18/F
2009. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod örülj neki, h van barátod! És ez legyen a legfontosabb. Nekem "mindenem" megvan , nem vagyunk dús gazdagok, de ha megtetszik egy ruha azt megvehetem mert általában annyi zsabpénzt kapok, h 2-3 hét után már egész szép összeg lesz belőle, ha összegyűjtöm(5-6 ezer forint) De mindenemet odadnám azért, h végre engem is szeressen vki szerelemből...

16 éves lány

2009. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd azt, hogy a fiúknak számít az, hogy egy nő mennyire öltözködik változatosan! a legtöbb azt se veszi észre, ha 2 egymást követő randin teszem azt ugyanaz a felső van rajtad. tudod, tipikus eset, amikor a nő fodrásznál járt, és a pasinak meg fel se tűnik:) az értelmes fiúknak meg tökmindegy, mennyire trendi vagy nem trendi a ruhatárad. értelmes lánynak tűnsz, fiút is olyat válassz, aki veled azonos értékrendet vall, és akkor fel sem merül a ruházkodás kérdése.

azért válaszoltam Neked, mert egy cipőben járunk. én is hozzád hasonlóan egy egyetemista lány vagyok, nálad alig pár évvel idősebb és én is meglehetősen szerény körülmények között élek. annyi mindenre elmegy a pénz a hétköznapokban, hogy ruhára alig jut. ám mégis megtanultam az évek során úgy öltözködni, hogy időnként még a plázamacákat is azon kapom, hogy megnéznek, megkérdezik, ezt-azt merre vásároltam. a titkom pedig csak annyi, hogy olyan ruhákat hordok, amik jól állnak, és olyan a fazonjuk, hogy még évek múlva is fel tudom őket venni. nagyon kevés ruhám van, de jól kombinálom őket. vásárolni kizárólag akkor szoktam ruhát, ha árleszállítás van, illetve túrkálóban.

én azt tanácsolom, maradj meg ilyennek amilyen vagy, a szegénységet meg sose szégyelld. normális értékrendű fiút nem az fog érdekelni, mennyi pénzed van, hanem TE.

2009. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ugyan miért számítana?
2009. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Szerintem nem az számit hogy mennyi pénze van egy lánynak. Persze télleg ahogy irta az első válaszoló hogy ne legyen éhezés, de a többi nem számit. Lehet hogy nem a leges legnagyobb lábon élnétek, de ez szerintem nem számit se neked, se a barátodnak ha igazán szeretitek egymást. Ha a barátod normálisan szemléli a dolgokat, akkor -szerintem- nem fogja érdekelni hogy szegény családból származol.

19/f

2009. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
érdekes hogy a családban számított; mikor külön kerültem a gazdagabb páromtól otthon szóvá tették, én meg ezen meglepődtem - a szerelem vastagsága nem a pénztárca vastagságával arányos, ha igen, akkor az nem szerelem
2009. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tiédnek pont a fordítottja az én esetem. 18 éves lány vagyok, jó az anyagi helyzetünk, a szüleim sokat keresnek, mondhatnám azt is, hogy mindenem megvan (sok márkás ruha, jó telefon, ipod, évente 1-2-3 nyaralás, meg szinte bármi...) és tudod mit vettem észre? Hogy a fiúk CSAK a pénzemre hajtanak. És ez nagyon rossz érzés... Ezért egyáltalán nem is találok kapcsolatot, nincs barátom. Eddig minden fiú, akihez bármi közöm volt kihasznált, pl buliban én fizessem a belépőt, italt, ha elmegyünk enni valahova, akkor azt... Nem jó így sem... Sok mindent odaadnék azért, hogy legyen végre egy normális pasim. De sajnos ez nem jön össze. :(
2009. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó mondatod igaz, mondjuk azok közé a srácok közé tartozom aki hetente vesz magának valami ruhát, és így a barátnőmmel mindig megyünk PLAZA-zni stb... szóval sokkal igényesebbnek néz ki egy lány, ha jól öltözött, de nem ez az első és FONTOS szempont, egy srácot nem az fog meg hogy hogyan öltözködsz, hanem a viselkedésed, szépséged stb...a ruházat már csak ráadás, szóval mellékes, és biztos hogy nem csak én vagyok így ezzel
2009. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van pénzem, nem is kevés, mert megszerzem magamnak. Kifejezetten a szegény lányokat kedvelem.
2009. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!