Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Párom megcsalt de elmondása szerint úgy igazán nem történt semmi az igaz szexelt avval a srácal de nem érzet iránta semmit Így csak hirtelen fel indulásból egymásnak estek de rájöttek hogy nem működik a szex így abba hagyták a srác csak kiverte aztán fel öltöztek és most nem tudom tőle lett e terhes vagy nem mert csak most mondta el mert többször hozzá vágtam hogy nem is hasonlít rám a "gyerekünk"ezért mondta el de mondta ha szeretném csinálhatunk apaságit .1honapos a kisfiunk
2010. dec. 21. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármit momdunk benned van, és benned is fog maradni az hogy lehet hogy nem a Tied
2010. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
CSINÁLTASAK APASÁGIT?
2010. dec. 21. 10:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg helyesen írni...

Amúgy, ha csak apaságival tudsz megnyugodni, akkor csináltassatok. Kérdés: ha nem tiéd a gyerek, akkor is felneveled?

Amúgy, így simán eltűröd, hogy megcsaljon a párod? A szex nem számít igazán semminek? Akkor ennyi erővel ha egy férfi kur.ákhoz megy, akkor az is semmi, mert nem volt a férfi meg a nő között szerelem? Vicces.. :))

2010. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, de csináltass. Ha nem csináltatsz egész életedben benned lesz a kétely, hogy tiéd-e a baba.

Ha a tiéd, akkor "csak" a megcsalást kell megbocsátanod ( lehet ezt már meg is tetted), de ha nem a tiéd, akkor még nehezebb lesz a dolog, de legalább biztosat fogsz tudni és az majd valamilyen szinten megnyugvást is hoz neked.

2010. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, csináltass!

Így nem fogsz egy élten át azon rágódni, amit a barátnőd mondott, és hogy tiéd-e a gyerek.

Ha ez megnyugtat: két gyerekem van, 300%, hogy az apjuktól, és nem rá hasonlítanak, hanem rám.


Nem ezen múlik a dolog, hogy hasonlít-e vagy sem.

De a történtek után mindkettőtök megnyugtatására jó lenne egy apasági.

2010. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szereted azt a nőt? Ha igen akkor szerintem túl sokat nem számít,hogy ki a biológiai apa,hisz az az igazi apa,aki gondoskodik a gyerekéről és szeretetben akarja felnevelni. De ha nem hagy nyugodni ez a dolog (és még nem szeretted meg szívedből a gyereket) akkor kérj apasági tesztet.
2010. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék. Bár a gyerek nem tehet semmiről, ha esetleg kiderül, hogy nem te vagy az édesapja, akkor se szabad vele érzetetned. El kell döntened, ha ez nem megy akkor szállj ki az életükből, ne keresd többé őket. Mondjuk én nem biztos hogy át tudnék siklamni ezen a dolgon.
2010. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy Így van e még értelme a kapcsolatunknak de a eredményt megvárom és át gondolom mi legyen
2010. dec. 21. 10:25
 9/11 anonim válasza:
Én csináltatnék apaságit mindenképp. Egyébként hirtelen az jutott az eszembe hogy még ha tied is a gyerek a papíra nem ezt írni, majd megkeresni a srácot és behajtani tőle egy kis pénzt. Persze úgy hogy a feleséged tudjon róla. Egy kis bűntudat sosem árt.
2010. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit szólna a párod ha te is csk úgy szexelnél ezzel azzal?

Biztos menne a hiszti ezerrel

2010. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!