Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? : SS

Figyelt kérdés

Nemsoká 9 honapja leszek együtt barátommal, de nem volt még szex(petting volt). Ő nagyon szerette volna meg énis persze de várni akartam vele mert mégis 15 éves vagyok(ö 17). Tegnap -nagy meglepetésnek hittem ugyanis délelött aztmondta hogy nem ér rá- este átjött(szüleim nemvoltak itthon) és letámadott azzal hogy feküdjünk le. Mondtam neki hogy még várni szeretnék de nem érdekelte. Lefogott, durván elkezdett smárolni, levett rólam minden ruhát és egyszerüen elöjáték nélkül belémhatolt. Mondtam neki hogy hagyja abba de egyre erősebben csinálta ami nekem nagyon fájt. Végül mikor ö teljesen kielégült lesmárolt(nem tul érzékien hanem elég durván) itthagyott és mondta hogy várja a következö találkozást.


Nemhittem volna h álcázni tudja az ijen belsőt egy fiu, de mégis..

Ezek után mit kell tenni? Félek hogy nem fog békénhagyni, még egy ilyet pedig nembirnék ki, irtóan fáj szinte még mindig..


Nagyon megköszönném a segítségeket, hogy mégis mit cselekedjek:\


2010. dec. 19. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem ez csak kamu. Ha nem akkor, ő megerőszakolt. Mondd el a szüleidnek, és jelentsétek fel. Én a helyedben biztos megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2010. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt elég rossz volt olvasni! :S énis 15 éves vagyok..hát én ezért nem járok 17 évesekkel, mert tudom, hogy milyenek! Szerintem is szólj a szüleidnek, és jelentsétek fel, hiszen te nem akartad ezt szóval ez megerőszakolás, és akkor ez büntetendő, de mivel még ő sem nagykorú, ezért börtönbe nem mehet....Szólj a fiúnak, hogy szakítani szeretnél vele(mármint ha tényleg azt akarod) ha meg szereted akkor bocsáss meg neki, de szerintem ezek után....pfff
2010. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsásson meg neki???????Normális vagy ?? Ezek után még megbocsátani??? AZONNAL SZÓLJ A SZÜLEIDNEK!!!!!!!!

Komolyan mondom!!

2010. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóltam nekik:\

hétfön rendörség..

és annyira gyökér nemvagyok h ijeneket hazudjak..(elsönek, nem oltás csak mondom)

azért köszönöm.

2010. dec. 19. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:

A feljelentés oké, de én a helyedben vennék sürgősségi fogamzásgátlót ( feltéve, ha nem szedsz simát).. amúgy sem árt, ha megnézeted magad egy orvossal, nem e kárt tett benned az a barom.. :S fizikailag gondolom legalábbis.. a lelkiről nem mondok semmit :SS


.. egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet egy faszi ilyen.. amúgy nem volt részeg, vagy nem láttad, hogy furcsán viselkedett? (pl drog)

2010. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz. És nem volt furcsa teljesen "normális" volt, sztem ezt elhatározta és kész..
2010. dec. 19. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
nah voltatpk feljelentést tenni?
2010. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaja:\
2010. dec. 21. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
és mivolt? micsinálnak a fiúval? szakítottál vele? ő mit szólt ehhez az egészhez?
2010. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!