Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elmúlt valami?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, egy évet küzdöttem egy lányért feláldozva rengeteg dolgot (egyetem, barátok). Úgy éreztem Ő az igazi, akiért bármit megtennék. Folyamatosan taszított és megalázott, nem tudta magát elkötelezni nekem, de végig szeretett. Bonyolult lány, de talán már megszoktam hogy ilyen. 15 éve ismerem. Az utóbbi egy hetet úgy töltöttük, hogy tényleg együtt voltunk. Erre vágytam már régóta. Mint egy pár. Tegnap pedig megaláztam és azt mondtam ÉN, hogy valami nem működik köztünk. Persze volt rá okom, vagy talán nem is volt igazán, megint tehettem volna hogy besöprök mindent a szőnyeg alá, amit tett velem, de talán felgyülemlett a sok sz@r, nem tudok igazán megbocsátani és pont akkor jött ki belőlem, amikor fájdalmat okozhatok neki. Amikor már együtt vagyunk. Volt egy óriási csalódása már. És szinte ugyanezt mondta az a srác is neki anno. Abból egy év alatt jött ki lelkileg. Tegnap történt ez velünk. Azt érzem, hogy fáj amit tettem vele. Neki is nagyon, mert most kezdte komolyan gondolni velem. És ürességet érzek. És pont karácsony előtt történik mindez, tudtam hogy mennyire fontos neki. Mégsem gondolkoztam és kijött belőlem. Hazakísértem tegnap, pedig nem akarta. Aztán msn-en beszéltünk és megköszönte. Írta hogy nem tud már megbocsátani. Este sms-ek, ma már nem ír. Van értelme tovább küzdeni érte vagy csak megint megbántanám? Ha nincs, akkor hogyan segítsek neki átvészelni ezt? Velem egykorú a barátnőm. Szeretem, jobban mint bárkit valaha.
2010. dec. 19. 11:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
nézd, erre csak azt tudom mondani, hogy jobb, mintha feljelentett volna, ahogy velem tette...
2010. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is mondta hagyd a fenébe. Én is voltam egy ilyen csajal semmi értelme nem volt. Ne küzdjél egy nőért se főleg nem egy ilyenért majd elfelejted.
2010. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Figyelj...A nők nem változnak...Küzdöttél érte eleget és nem azt kaptad amit szerettél volna, ez jött ki belőle akkor amikor kimondtad azt amit az előző barátja...

Ha te is ki tudtad mondani, akkor abban sajnos igazság van és a lánynak nem megsértődnie kell, hanem elgondolkozni rajta, hogy már két ember mondta, akik nagyon szerették, akkor meg mi lehet a hiba és nyilván nem két férfiben keresendő a hiba...

2010. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A gázos dolgok nagy részét nem is mondtam, de így is ilyeneket írtok. Lehet benne valami.
2010. dec. 19. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:

De, a nők változnak! Én is meg tudtam változni! Csak azért nem változnak meg, akit nem tartanak fontosnak. Ne általánosítsatok! Mindenki változik azért akit szeret, és mindenki föláldoz azért dolgokat akit szeret.


Nem tudhatod mi játszódott le a lányban, miért volt ilyen fagyos, és miért alázott össze-vissza. De egy biztos! nem vagy szeretet szolgálat! nem kell eltűrnöd és évekig várnod. Egyszer vagy fiatal, szóval keress egy olyan lányt akivel boldog lehetsz! Nem csak egy évente egy hétre boldog!



21/L

2010. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyik Így jártam anyátokkal részben vot ilyesmi... :D

Amúgy ha úgy érzed, hogy már besokalltál, ne legyél vele csak sajnálatból. Egy idő után csak megint összevesznétek. :/ Esetleg kérj bocsanátot azért, amit mondtál, de semmiképpen ne kezdd vele újra!

L/16

2010. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A hölgyek válaszait is köszönöm. Bocsánatot kértem tőle, felhívtam este. Reggel írtam neki. Nem azért, mert kötelességem, hanem mert így érzem. Tényleg nem kellett volna ennyire megbántanom és nem értem mi ütött belém. Nem egy hétre voltam boldog vele, akkor már hagytam volna. Amikor együtt voltunk kettesben, akkor minden oké. Amint hazament, már azt írta és mondta, hogy képtelen egy kapcsolatra és nem tud bízni a csalódása után. Amint meg megbízott bennem, ezt tettem vele, pedig soha nem gondoltam volna rá, hogy ilyet mondok.
2010. dec. 19. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokért nem érdemes harcolni, mert sosem lesznek jó anyák.
2010. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
elbasztad
2010. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb kellett volna megmondanod ezt a lánynak. Én nem vártam volna 1 évig.
2010. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!