Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon elmúlt a szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elmúlt a szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt(mindketten 18 évesek vagyunk) Úgy érzem teljesen elmúlt bennem a szerelem érzése iránta. Nagyon kevés szeretetet kapok tőle..ő kemény fiúnak tartja magát és szerintem ezért nem mutatja ki az érzéseit..mert úgy gondolja az nem férfias. A kapcsolatunk elején még egy nagyon édes srác volt de szerintem mivel még fiatalok vagyunk, formálódik a személyiségünk. és sajnos az övé számomra negatív irányba fordult. Hiába mondom el neki mi bánt azt mondja nem tud változtatni, ő ilyen. De én nagyon szeretet-éhes ember vagyok..imádnám ha cs úgy megölelne, vagy mondaná párszor magától h szeret. Szeretem őt nagyon mint barátot, de úgy érzem már csak ennyi:/ Szerintetek mit csináljak?:(
2010. máj. 7. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy ki tudtál szeretni belőle. Nekem nem sikerült, hiába lett más ember. Szakítani kell ilyen esetben. Nem az az ember már, akit szerettél.
2010. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ahogy írtad akkor ennyi barátként szereted már csak...és ha nem tud elég szeretetet adni akkor ennyi meg hogy nem tud magán változtatni ha annyira szeretne akkor megtenné bármilyen kemény srác is lett!
2010. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki!Nem azért mert nem cirógat eleget, hanem mert nem szereted.Fiatal vagy még és találsz neked megfelelőt.
2010. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem szereted őt, csak ez a formáció nem felel meg neked. Amennyiben tényleg nem változtat, szerintem is dobd ki.
2010. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!