Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most? Mit tegyek? Meleg vagyok, de összejöttem egy lánnyal.

Figyelt kérdés

Szal röviden:

Meleg vagyok, minden oké, van párom, mármin tfiú, na de csoda történt, mert életemben először összejöttem egy csajszival, igaz h ő kezdett ki velem, de lényeg h nem volt olyan rossz, és úgy tűnik, tényleg összejöttünk.


Sztetek el merjem mondani szüleimnek meg a barátomnak? A csajszi tudja, az nem probléma, de lehet h pont ez is izgatja, ezért nehéz eldönteni (bár tagadja).


Ti mit tennétek? Komoly lehet a csaj? Vagy csak kíváncsi volt, milyen a sex egy meleg fiúval?


2010. dec. 18. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor végülis bi vagy?
2010. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleid örülnének neki hogy átszálltál a csajszi vonatra. Én is támogatom hogy a lánnyal maradj.
2010. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
áá nem hiszem, meleg vagyok, ez a csajszi csak most becsúszott (egyetemi évfolyamtárs, és valamiért csak összejött), na de továbbra is a srácok tetszenek ... hát nehéz ügy nagyon
2010. dec. 18. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Először is meleg helyzetXD nem vagyok meleg és nem is akarok az lenni! De tegyük fel, ha te barátoddal történe és ő úgy gondolja a csajt választja és téged meg dob, milyen érzések lennének neked? Ha a lányt választod boldogabb leszel vele? azért kérdezek inkább, mert nem vagyok meleg, hogy tudjam a választ, de remélem segített valamit.
2010. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha így van, gondolom nem akarsz komoly kapcsolatot a csajjal

akkor nem érdemes bonyolítani az életedet

szemét dolog megcsalni a párodat, akár fiú, akár lány...

2010. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a helyedben én a mostani párommal maradnék.
2010. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát ja ... nyilván nem véletlenül voltam eddig csakis fiúkkal, meg hát azért komoly kapcsolatot is csak fiúval tudok elképzelni, de ez most inkább amolyan kalandként jött


vszínű marad is kaland, és a csajszinak meg tök érdekes, de kifejezetten azért vagyok érdekes mert meleg vagyok, eldobom magam, lehet h nem is kellenék neki, ha sima hetero lennék, tiszta horror, na de amúgy ja hát meg kéne neki mondani, h ne is akarjon többet, nehogy komolyabbnak gondolja


a páromnak meg elmondom, sztem nem fogja ezt megcsalásnak tekinteni, max el se hiszi azt h én egy lánnyal .. mert ez kb nekem is hihetetlen :-)

2010. dec. 18. 22:32
 8/11 A kérdező kommentje:
de arra gondoltam h néha ide-oda alibinek nem is lenne rosssz, ezt majd megbeszélem vele ...
2010. dec. 18. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Valszeg bi vagy, esetleg csak divatb_zi.
2010. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jaj ettől kiakadok ...


mi az h divatbu.zi ???? az meg milyen ????? hát próbálj meg egy hetero srácot rávenni h divatból legyen b.zi, .... (én már próbáltam, és csak kevés esetben sikerült :-XD)

2010. dec. 19. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!