Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék csinálni? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már kb 3 éve ismerek de közelebbi baráti kapcsolatba csak úgy fél éve kerültünk. Miután szakított a barátjával randiztunk párszor aztán amikor megkérdeztem hogy lenne-e a barátnőm elutasító választ kaptam meg egy elég béna kifogást. Buliztunk már együtt ekkor is meg ez után is és mindig csak velem táncolt, sose ment oda más srácokhoz, smároltunk is, sőt egy részeg pillanatunkban még le is feküdtünk egymással (bár erre nem vagyok túl büszke). Ezeken kívül még azóta is kapok + és - jeleket egyaránt tőle. Fogalmam sincs mit tegyek.
2010. dec. 18. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekben azt nem értem, hogy miért mindig az a csaj/pasi kell nekik aki a barátjuk mikor ott van a világon 9.999.999 másik ember. Ha ő ennyire nem akar téged akkor hagyd és keress mást. Ezt miért nem lehet megérteni ?
2010. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!