Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről amit csinálni akarok, hogy találkozzak a szerelmemmel? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval arról van szó, hogy reggel nem az iskolába megyek hanem a szerelmemhez...egy busszal kb. 160 km-re...anyáméknak kirakok egy levelet ,hogy tudjanak róla...és majd holnap indulok és vasárnap jövök haza. Azért teszem ezt, mert tudom, hogy anyámék nem engednének el...


14/F


2010. ápr. 22. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

14 evesen?es hogy messz at majd az ut tulloldalara,ha anyuci nem fogja majd a kezed?ki a fas zomat erdekli hogy te hova messz,szerintem tokeletes otlet,menjel el,haza sem menjel tobbet


clyde

2010. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

elsőnek: bunkó vagy.(N)


kérdezőnek:

Ez rossz ötlet, ne tedd ezt. Próbálj leülni a szüleiddel, mondd el nekik, hogy van ez a lány és úgy gondolod/érzed, hogy szereted, messze lakik de szeretnétek találkozni. Hidd el jobban fogják értékelni, a szüleid ugyan nemismerem, de biztos találtok majd közös megoldást.

Sok sikert!

17/L

2010. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, kicsit sem! Okés, most még el tudsz szökni, de ezzel azt éred el, hogy ezentúl majd minden reggel elkísérnek, és mennek érted az iskolába, esetleg sehova sem mehetsz egyedül... nem éri meg! Tudom nagy tud lenni a szerelem, de hidd el, nem lesz ez jó!
2010. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

cinkes, ha akarnak nagyon ki tudnak veled b*szni , akár a rendőrökkel is hazavitethetnek , plusz marha nagy balhé lesz belőle , de megértelek :)

ha már mész mindenképpen tudják h holvagy ,akkor nemfogják felhívni a jardokat...viszont ha ezt bejátszod többet tuti h nem fognak elengedni hozzá, plusz pár füles/1hónap szobafogság (xD) befigyel...

végülis a te döntésed ,de nemtudom h megéri-e...

2010. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami jó ötlet, ne csináld. a Pasim öccséhez indult el ugyanígy egy 14 éves csak, de előtte csak msn-eztek és nem is volt semmi, a srácnak mondta ugyan, hogy jön, de ő nem hitte el, a lány rossz vonatállomáson szállt le, a srácnak pedig rossz volt épp a telefonja és azt se tudta, hogy a csaj tényleg elindult.

Szóval a lányt senki nem tudta, hogy hol van, a szülei minket hívogattak, de már a rendőrséget is felhívták, a lány ugyanígy csak egy levelet hagyott. Végül a rendőrök megtalálták és hazavitték...

Jó,, lehet, hogy te ennél okosabb vagy, és nem csak beképzeled, hogy tetszel a srácnak, de azért szerintem ne vágj bele, mert a szüleid kétségbe fognak esni, jogosan...

2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó esetben egy hétvége, és soha többé nem engednek ki egyedül a házból. De szerintem valószínűbb, hogy utánad mennek és a fülednél fogva vezetnek haza.
2010. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ja bocs, most látom, hogy fiú vagy, de akkoris ugyanezt gondolom...
2010. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de megteszem akkor is...ismerem szüleim...talán megértik, hogy miért is tettem ezt amúgy ami levelet ott hagyok nekik abban utaltam rá, hogy kihez is megyek
2010. ápr. 22. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha úgysem számít a véleményünk, akkor mit keresel itt????? Mindenki a maga hibáiból tanul, csináld csak, majd rájössz...!
2010. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyire leszek leb*szva...
2010. ápr. 22. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!