Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a sírig tartó szerelemről álmodoznak, de a valóságban közel sem bírják annyira?

Figyelt kérdés

Sok olyan esetről hallottam már, amikor egy pár egy külső ok miatt(munka, suli, katonaság, stb...) kénytelen volt ritkábban találkozni.A kapcsolatok rendre megszakadtak és nagyon sok esetben a lány volt az, aki feladta a "harcot."

Elég csalódás volt ezekről hallanom, mert korábban azt hittem, pár hét távollét alkalmanként meg sem kottyan nekik. És mégis.

Miért?


2010. dec. 17. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pedig igen. Ez tuti. Csak kezdte azt érezni, hogy nem érdekel, mert nem kerestem. Tul. képp. ennyi volt.
2010. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Talán hajlamosak túlidealizálni egy kapcsolatot, túl sokat várni tőle, így hamar csalódnak.
2010. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Én pl. ha valakibe szerelmes vagyok, akkor csak azért sosem hagynám ott, mert valamiért távol kell lennie (ha a távollét közben megcsalna, akkor viszont igen). 3 és fél éve vagyok a párommal, és nagyon boldog lennék, ha vele élhetném le az életem. Ha valamiért vége lenne, akkor biztos nem azért, mert újdonságra vágynék, mert én ilyen vagyok. Pont ugyanolyan szerelmes vagyok, mint az elején, sőt a kezdeti láng elmélyült, és nincs az a "királyfi", akiért ez kihunyna.
2010. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Én nem hiszek benne :|

17l

2010. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én meg sok sztorit hallok hűtlen pasikról.

Hm, akkor mindegyik ilyen?


Azonkívül: 5 éves kapcsolat, eddig 1 hónap volt a max. amit távol volt tőlem és még mindig dúl a szerelem.

2010. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!