Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a sírig tartó szerelemről álmodoznak, de a valóságban közel sem bírják annyira?

Figyelt kérdés

Sok olyan esetről hallottam már, amikor egy pár egy külső ok miatt(munka, suli, katonaság, stb...) kénytelen volt ritkábban találkozni.A kapcsolatok rendre megszakadtak és nagyon sok esetben a lány volt az, aki feladta a "harcot."

Elég csalódás volt ezekről hallanom, mert korábban azt hittem, pár hét távollét alkalmanként meg sem kottyan nekik. És mégis.

Miért?


2010. dec. 17. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
nők..
2010. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Viszket a puncijuk... Ilyen egyszerű. Én is jártam már így, ezért hagyott ott....
2010. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

mert túl sok romantikus filmet néznek :D aztán minden baromságot elhisznek...méghogy sírig...pf


21/L

2010. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Én az ellentétje vagyok! Nem álmodozom sírig tartó szerelemről, mert nem is hiszek benne, viszont mindig újdonságra vágyom! Jó lenne, ha mindig azt éreznénk, amit egy kapcsolat elején. A varázs sajnos hamar elmúlik.
2010. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

14.45

Mennyi időnként tudtál hazajárni?

2010. dec. 17. 14:50
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
A lányok rózsaszín fantáziájának semmi köze a valósághoz.
2010. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Kutatások már rég bebizonyították, hogy a szerelem 1-3 évig tart. Mondjuk ezelőtt sem hittem benne. Sok kiscsaj szeret ilyeneken képzelődni, mert love-sztorikon nőnek fel, Bridget Jones, Anyegin stb. ...mindenhol ezt nyomatják, a csajok meg többnyire nem szeretik az akciófilmeket, ezeket nézik inkább.

Aztán persze rájönnek, hogy az élet nem ilyen...és igen, elmúlik a varázs, eltelik az a néhány hónap, míg az endorfin, oxitocin, és 1éb hormonok tombolnak, és a királyfi helyett a királykisasszonyok meglátják a békát, akinek -jééé desok pattanása lett, milyen nagy az orra, nem enged előre, hanem előttem becsörtet, megmég1001 hibája van-- és a távolság pedig mégannyira nem segít.

Aztán újra beindulnak a hormonok, és meglátnak egy új királyfit...

2010. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Akarat kérdése, hogy az érzelmek fenntarthatóak-e, vagy sem. Akaratgyengék, nincs bennük harci szellem, taknyok, magyarul.
2010. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

14.45-ös vagyok

Minden nap hazajártam, kb 2-3 hét volt, ami húzósabb volt, akkor mondjuk hetente egyszer. Akkor már jött a hü.lyeségeivel, hogy direkt nem hívom, meg hasonlók.

2010. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó ég! Ez pedig semmi. Nem is szeretett téged, azt gondolom.
2010. dec. 17. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!