Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem is összejöhet valamikor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is összejöhet valamikor? Vannak még ilyen lányok akik csak álmodoznak a Nagy Szerelemről?

Figyelt kérdés
szóval vagy egy osz.társam akibe már vagy 1 éve szerelmes vagyok. (vagy legalábbis nagyon tetszik a kötözködők kedvéért). Van, amikor azt hiszem hogy én is tetszem neki, de valamikor meg semmi. Nem olyan típus aki kezdeményezne én meg abszolút nem. De nagyon sokat gondolok rá és olyan jó lenne ha legalább megtudnám hogy mit gondol rólam. Van meg vki ilyen helyzetben? Mit lehet tenni?
2010. febr. 25. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
végigpasszívoskodod az iskolát vagy hozzászólsz esetleg, DE válthatsz iskolát is
2010. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ismerős ilyenkor nem lehet mit tenni,ő sosem fog lépni én is ilyen vagyk.
2010. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dettó
2010. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

:DD


Ez tök jó, komolyan mondom krvajót röhögök rajtatok. Veszem a bátorságot, és megsúgom, hogy FOGYATÉKOSOK vagytok :D Olyan sokan haltak már meg például mások védelmében bátran, erre te 1 éven át, EGY ÉVEN ÁT b aszol odamenni egy gyerekhez, és két szót szólni hozzá XDXD És az a legnagyobb bajod, hogy majd belekötök, hogy hogyan lehetsz szerelmes egy fiúba, akivel nem is beszélsz soha XD Na gyerünk, szavazzatok le, az a legegyszerűbb, sajnáltassátok még magatokat XD :D


F-22

2010. febr. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsónak: mert Te aztán valami hűdekitály ember vagy, aki mindent simán és könnyedén vesz, nincsenek problémái és olyan okos és hibátlan hogy nyugodtan oszthahja az észt teljesen ismeretlen embereknek. mindenben tökéletes, nincs hová fejlődnie, egyértelműen a legjobb. csupán egyetlen hibája van: szörnyen BUNKÓ!
2010. febr. 26. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:

yu kán duit!!!

wit ö pávör!!

legyél kicsit magabiztosabb.

,eny oda hozzá beszélgetni msn en is beszélgessetek és ha élőbe nem akkor msn en mutasd ki neki csak egy nagyon kicsit hogy tetszik. ha msn en dumáltok akk kiderül h mit gondol rólad:D

sok sikert^^


By:. Domino

2010. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is sokat bénáztam egy pasival a gimiben (1 évig szintén), de a sors lépett helyettem. úgy alakult, h egyedül maradtunk egy teremben dogát írni, a tanár kiment és segítettünk egymásnak, így össze is barátkoztunk, de nem jöttünk össze, amit nem is bánok, mert lehet, h akkor ma már nem lennénk jóban. ennek már 8 éve amúgy :)


sztem próbálj meg róla minél többet megtudni, h mi érdekli pl és így lehet, h lesz közös téma. nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni, biztosan nem harap:)

sok sikert!

2010. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Dettó
2010. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagyon bunkó vagyok.


Mindenek előtt szeretnék elnézést kérni, tényleg bunkó volt a stílusom, ezt akkor is tudtam, de eldurrant éjjel az agyam.

Elnézést, de ettől a mondandóm tartalma nem változik. Az, hogy képtelen vagy EGY ÉVEN ÁT odamenni egy fiúhoz, és annyit a pofájába ordítani, hogy szia, na hogy sikerült a matek dolgozatod, jajj de jó lenne ha segítenél, és akkor már ketten beszélgetnétek, és lehetne terelni a témát lassan a kapcsolatra. Ez nálam nagyon kiveri a biztosítékot, ez már a fogyaték kategóriába tartozik, hihetetlen, hogy 1 év után is csak lesel, és sírsz, meg itt is ezt a kérdést teszed fel, meg te abszolút nem vagy kezdeményező...no comment. Tessék odamenni, és két mondattal indítani, és akkor lassan elkezdtek szövegelni, és akkor már sínen lesznek a dolgok nagyjából. Én is voltam hasonló helyzetben, csak én két hét után rájöttem, hogy ha csak kussolok, akkor nem lesz semmi az ég egy adta világon. Amit még a válaszodban írtál továbbiakban, az csak a saját önsajnáltatásodból jön. Tökéletlen vagyok, de attól még végigjártam egy-két dolgot az életben, és ha nem vagy kíváncsi a véleményemre egy névtelen beíró minőségemben, akkor nem írj ide, ilyen egyszerű. Attól még, hogy egy matektanár nálatok nem tud operátor számítást, meg az összes verset kívülről, attól még igen csak tudja a matekot jobb estben hozzád képest, és "oszthatja neked az észt". Jó lenne, ha összeszednéd magad, mert ha ez sem megy, akkor bele sem merek gondolni mi lesz később az életben. Az előző bunkó stílusomért elnézést mégegyszer.


F-22

2010. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!