Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl a szerelemröl?

Figyelt kérdés
Én megismertem egy csajt,akinek udvaroltam 2 évig ,de sajnos nem jöttünk össze.Ez lesz már a 3. éve,hogy nagyon szeretem !!!.Az utobbi idöben sokfelé járok bulizgatni nincs olyan hétvégém,hogy ne legyek itthon.Mindig járok barátokkal mindenfelé.3 honapja lett barátnöm,akivel sokat foglalkozok is meg minden.Minden rendben van csak egy dolog van,ami engem nyomaszt.Amikor minden nap eljön az este hiába van barátnöm,hiába mozdulok ki...akkor is ezt a lányt imásom teljes szivemböl.Minden nap gondolok rá.Félek,hogy soha nem tudom elfelejteni öt.Már több mint 3 éve szeretem:)
2011. máj. 10. 21:00
 1/2 kkzz ***** válasza:
Most akkor otthon vagy vagy nem vagy otthon? Először ezt döntsd el.
2011. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"sokfelé járok bulizgatni nincs olyan hétvégém,hogy ne legyek itthon"

üti egymást a kettő


amúgy nem szép dolog, amit a barátnőddel csinálsz, hogy vele vagy, de totál tisztában vagy az érzésieddel, hogy te a másik lányt szereted.

elhiszem hogy felejteni akarsz, de mi van meg abban az 1 lányban, ami a mostani barátnődben nincs?

2012. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!