Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha teljesen bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha teljesen bele vagyok zúgva a barátnőm pasijába?

Figyelt kérdés

Igazából én én jóval előbb ismertem a srácot és a barátnőm nagyon jól tudta hogy nekem mennyire tetszik a srác.Hiszen a legjobb barátnő lévén mindig neki áradoztam aztán a barátnőm is eljött velünk oda ahova a srác is jár.Aztán amikor a srác megkérdezte ő igent mondott kérlek segítsetek nem tudom mit tegyek való színüleg ennek köszönhetően amióta járnak és a barátnőm folyton róla áradozik éjszakánként nem alszok semmit ráadásul minden bacit elkapok és lassan már kikészülök.

Nem tudom mit tegyek mert nem tudom elfelejteni egyszerűen nem megy.

én 13 vok a srác 15 és a barátnőm is 13

(bocsi a helyesírásért)


2009. jan. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából nem sok mindet tehetsz, mert egy barátság bánhatja. A barátnőd szerelmes?

Igazából nem volt szép h "ellopta". De te legyél okosabb. Nem lenne a legjobb ötlet, hogy bnőd megtudná az érzelmeidet, mert féltékeny lehet. Valahogy kérd meg, vagy térj ki az elöl, h áradozzon neked. Nézz másik pasit :(

2009. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a barátnődtől eléggé szemétség volt... de ha ilyet megcsinál akkor szerintem nem is barátnő! sztem bezséld meg a barátnőddel...
2009. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából már nem egyszer beszéltem a barátnőmmel és tényleg nem túlzok a belezúgtammal már lassan az idegeim kikészülnek

az átlag hangulatom is nagyon rossz és nem tudok más pasi utánn nézni mert csak össze hasonlítanám a sráccal:'( :s

2009. jan. 21. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki a dolgot, hogy kellemetlen neked az áradozásait hallgatni. Ugyanakkor legyél megértő, ha ők így boldogok, hiszen a barátnődről van szó.

És persze fogadd el, hogya fiúval valószínűleg nem lesz semmi, és lépj tovább.

2009. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon komoly! Fel ne akaszd itt magadat 13 évesen 1 pasi miatt! Inkább menjetek vissza Barbizni a barátnőddel!
2009. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!