Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha nagyon szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nagyon szerelmes lettem, egy tanítványomba?

Figyelt kérdés

Gimiről van szó, egy 16 éves srác, én meg 25, és kész vagyok a kamaszos, mutáló hangjától, meg az egész kisugárzásától, és az a poén, hogy kölcsönösen ezt érezzük egymás iránt, csak nem tudom mi lenne ebből.


Pedig félek, hogy lesz, mert őt se kell nagyon noszogatni ... nem az a magában bármit is elnyomó típus :-)


Volt már a giminkben hasonló korosztályi felállással szerelmi gubanc, nem is egy, sőt olyan is, amiből lett is valami, de hát nyilván minden eset más.


Mindenesetre kölcsönösen, egyelőre kimondatlanul bekattanunk egymástól.


Mi a véleményetek? Manapság ez probléma?


2010. dec. 15. 21:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

ez szerintem egyértelmű. a pedofilia (mostmegpróbálok okosnak látszani) a táblázat szerint 14 éves korig büntetendő miután ezt betölti és a másik fél bele egyez a szexuális tevékenységbe (vagy hogy kell ezt mondani)onnantól már nem lehet büntetni.


amugy 15évesen nem nagyon kéne tanácsot adni de kiderült hogy ügyvédnek elmehetnék szóval ha gondolod még segitek .:D

2010. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%

"hogyan lehet emiat bünmtetni, vagy egyáltalán hogyan szerepelhet még mindig a jogban? "


Polgári jogilag ez nem bűneset ne keverd! Ez munkaerkölcsi szokás. Tanár-diák kapcsolat.

2010. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

hát én is így tudom, már elég régóta 14 év a korhatár, csak sztem azért írta valaki, mert az iskola ettől függetlenül még kiakadhat persze, de azért arra kíváncsi lennék, hogy ha jogilag nem ütközik semmibe, akkor mégis mi alapján rúgják ki az embert?

(azért rendes vagy 15 éves, köszi :-XD)

2010. dec. 15. 22:30
 14/33 anonim ***** válasza:

megint. hát valószinüleg azért rugnak ki mert az iskola ezen sok pénzt bukhat ha kiderül és ez csak akár egy szülőnek nem tetszik hogy milyen intézmény ez hogy a tanárok összeszűri a levet a diákokkal és nem csak "rólatok" fog majd dumálni hanem általánosan minden tanárról igy inkább kidobnak minthogy ebből bármi probléma legyen .


én igy látom és ti ?:D

2010. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

hát tudod, én ezt úgy látom, hogy akkor igen sok tanárt ki lehetne rúgni, szinte már botrány-számba menne a kirúgások darabszáma :)

persze iskolafüggő, de nálunk mivel az igazgató viszi a pálmát, ezért hajlamosak úgy tenni ilyen esetben, mintha senki nem tudna semmiről


Hát aztán az jó kérdés, mi lenne, ha netán a szülők morgolódnának valamit, de remélem, ilyen nem lesz.


Na mesélj, Te hogy látod ?

2010. dec. 15. 22:52
 16/33 anonim ***** válasza:
nő vagy?
2010. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
dehogy vagyok nő, pont ezért lehet kicsit talán kényesebb a mi esetünk a sráccal ....
2010. dec. 15. 23:12
 18/33 anonim ***** válasza:

szerintem ez itt nekem jutott először eszembe :)


ha titokban tudjátok tartani, nem lesz baj

2010. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
hihh, és miből jutott eszedbe ? :-)
2010. dec. 15. 23:38
 20/33 A kérdező kommentje:
ja, sőt még bnőm is van, na de hát a szerelem az szerelem .... fiúügyem csak kalandszerűen volt eddig párszor, de alapjáraton hetero vagyok
2010. dec. 15. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!