Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha nagyon szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nagyon szerelmes lettem, egy tanítványomba?

Figyelt kérdés

Gimiről van szó, egy 16 éves srác, én meg 25, és kész vagyok a kamaszos, mutáló hangjától, meg az egész kisugárzásától, és az a poén, hogy kölcsönösen ezt érezzük egymás iránt, csak nem tudom mi lenne ebből.


Pedig félek, hogy lesz, mert őt se kell nagyon noszogatni ... nem az a magában bármit is elnyomó típus :-)


Volt már a giminkben hasonló korosztályi felállással szerelmi gubanc, nem is egy, sőt olyan is, amiből lett is valami, de hát nyilván minden eset más.


Mindenesetre kölcsönösen, egyelőre kimondatlanul bekattanunk egymástól.


Mi a véleményetek? Manapság ez probléma?


2010. dec. 15. 21:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy barátnőm hasonló korkülönbséggel (16-24) jött össze anno a gimiben egy fiú tanítványával, pedig akkoriban ebből még hatalmas botrány volt, ki is rúgták érte. Most már több mint 20 éve házasok, két gyerekük van. Manapság már senki nem akad fenn az ilyesmin.
2010. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
62%

Ha kiderül kirúgnak, hallottam már én is ilyen esetről.

Mellesleg még nem felnőtt korú a srác, szal nee....

2010. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

na de nem a felnőttkorúság számít jopgilag, hanem a 14. életév betöltése, nem?

ha már ennyire a jogra sarkítjuk .... az más kérdés, hogy a suli hogyan reagál erre, de leginkább eltusolja sztem, mivel másnak is van nálunk ilyesmi szennyese, élén az igazgatóval :)

2010. dec. 15. 22:08
 5/33 anonim ***** válasza:

jókis suli lehet :D

tanárok a diákokkal ;) amugy talán ennek van valami köze a jogi cucchoz habár még nincs jogi diplomám(nem mintha akarnék ...) [link]

2010. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

jó ez a táblázat, köszi, csak azt nem értem, hogy ha egyszer állítólag már nem létezik "fajtalanság" a mai Btk-ban, akkor mégis hogyan lehet emiat bünmtetni, vagy egyáltalán hogyan szerepelhet még mindig a jogban?

(persze ha elolvassátok, mi is számít annak, akkor tulképpen mindenkit le lehetne csukni nagyjából, nem?)

2010. dec. 15. 22:18
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

amugy ha már egy értelmest választ irtam akkor irj az after partyra is :')

őh meg ha hiteles tanár akarsz lenni ilyet ne használj hogy "nagyon gáz" tudom fiatalvagy még szóval ahogy haverom mondta tajt részegen fiatalság stupidság ez annyira nem gáz habár meghuzod a diákod az szerintem szét töri a szerelmet :S

2010. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

"csak nem tudom mi lenne ebből."


Elbocsátás! És hogy jön ide a beleegyezési korhatár? Ez nem PTK dolog.

2010. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

:) és most azért nem beszélhetek mondjuk szlengesen?


hát az az after partys dolgot nem igazán értem, bevallom

2010. dec. 15. 22:23
 10/33 anonim ***** válasza:

"Mellesleg még nem felnőtt korú a srác, szal nee"


Ez nem az! Nem PTK eset.

2010. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!