Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg tud változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg tud változni?

Figyelt kérdés

A párom most hagyta ott a feleségét értem. Már 4 éve együtt vagyunk. Ő a főnököm. Eddig azért nem tudta otthagyni a feleségét, mivel a nő valahányszor meghallotta, hogy mit szeretne a párom az öngyilkossággal fenyegetőzött. Többször szakítottunk hosszabb-rövidebb időre, mert a feleség kihisztizte, de utána mindig visszajött hozzám. A feleség tavaly decemberben bejelentette, hogy terhes. A párom nem akarta a gyereket. A nyáron szakítottunk egy időre, elég csúnya volt, ennek következtében ahogy megszületett a gyerek, a párom átköltözött hozzám. Azóta együtt élünk.

Szerintetek velem is el fog bánni vagy van rá esély, hogy tényleg engem szeret és nem hagy el soha?


2010. dec. 15. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg is értelek, meg nem is. Érthető az aggodalmad, hogy esetleg téged is elhagy a párod egy másik nőért, ahogy a feleségét tette.

De végül is most boldognak kéne lenned, hiszen ezt akartad, hogy együtt legyetek, vagy nem? Ha most nem hagyja el a feleségét, akkor az lett volna a baj, így meg, hogy elhagyta akkor az a baj?

Én úgy gondolom, a felesége mellett is elég sokáig kitartott annak ellenére, hogy már többször elhatározta magát. Tehát nem olyan könnyen hagy ott ő valakit, úgyhogy nem hinném, hogy egy új szerelemért dobna téged.

Én inkább azon aggódnék, nem-e meggondolja magát és visszamegy a volt asszonyhoz, meg a gyerekhez. Főleg azért, mert nekem már az is furcsa, hogy miután az asszony "kizsarolta", hogy a párod vele maradjon ennyi ideig, ezek után a párod (holott már állítólag téged szeretett), még aktív házaséletet élt vele (különben honnan lenne a gyerek), szóval nem hogy vele maradt sajnálatból, hanem még élvezte is a helyzetet.

2010. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisnita ***** válasza:
100%

Nekem is ez nem tetszik hogy mikor elvileg már téged szeretett és "kényszerből" volt a feleségével akkor kényszerből is csinált neki gyereket vagy hogy is van ez? :O

Most őszinte leszek én dobnám ezt a pasit ha szeret ha nem meg ha szeretem ha nem. Az ilyen férfi nem férfi aki itt is szeret ott is szeret meg itt kefél ott is kefél és "elszórja a magot"

Most gondolj arra a szerencsétlen gyerekre, neki mit fognak mondani mikor majd rákérdez a szüleinek, hogy ő miért született? -Azért édesen mert apád nem tudott csomót kötni a farkára. Ne haragudj, de szerintem ez gusztustalan! Nem szabadott volna kibékülnöd a férfival amikor szakítottatok, vagy el kellett volna felejteni vagy megvárni még képes lesz lezárni a feleséggel a dolgot. Neki meg nem kellett volna gyereket csinálni annak a nőnek akit nem is szeret.

2010. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisnita ***** válasza:

Az aki öngyilkosság fenyegetőzik és azt hiszi egy gyerekkel majd magához kötheti a párját, nem 100-as és szerintem nem alkalmas gyereknevelésre. A kedves párod most otthagyta a gyerekét egy hisztérika nőre aki kitudja mennyire beszámítható. Milyen ember az ilyen már ne is haragudj?!?

A helyedben én abban a pillanatban kiszálltam volna ebből az egészből mikor kiderült, hogy a párod még mindig szexel a feleségével és csinált is neki egy gyereket, sőt még új munkahelyet is kerestem volna, hogy végérvényesen ki tudjak szállni ebből az egészből.

Kívánom neked, hogy találj egy normális pasit aki tényleg szeret téged és nem csak arra használ, hogy könnyebben kilépjen egy rossz házasságból és azt is kívánom, hogy még egyszer ne kövess el ilyen hibát.

2010. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!