Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme? Utálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme? Utálat felsőfokon!

Figyelt kérdés

na nézzük...

utál a (leendő) barátnőm...

1. apja (ki akart már csinálni párszor zsarukkal)

2. anyja (nem bírja a képem, meg egyáltalán, hogy veszem a bátorságot, hogy az ő kis "szendeszűz" lányára teszem kezem)

3. testvérei ("jobbat érdemelsz" mondja egyik - "undorító kis gyökér" mondja másik)

4. haverjai ("ki ez a beteg f*szfej?")

5. barátnői ("ki ez a gáz pasi, nézd már az arcát!!")

6. rokonai ("mit keres EZ itt?")

tehát - van ennek így értelme? nem akarok velük sem jópofizni, sem benyalni nekik, nem vagyok érdekember, és egyszerűen nem fogok olyan emberekkel tisztességes ember módjára bánni, beszélni, akik felszínesen, előítélettel teli módon fordulnak hozzám.

persze, végiggondoltam már, hogy tényleg ennyire sz-r lennék, de úgy érzem, vannak hibáim, de hogy úgy viselkedjenek velem, mint valami utolsó senkiházival, na, az már fáj...

szal van ennek egyáltalán értelme?


2010. dec. 15. 08:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez így elég esélytelennek tűnik azért, mert a lány ennyire befolyásolható.

Ha erős karakter lenne, lefosná, hogy ki mit mond, de így valószínűleg egyre jobban elharapózik benne, amit mondanak.

2010. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

Nálunk 3-4 év után derült ki, hogy a szülei nem akarták, hogy összejöjjünk. Most, hogy 10-11 után szakítottunk, kiderült, már egy ideje ellenem hangolják. (Én el akartam válni korábban, a párom maradni akart, de a szülei azt mondták neki, hogy hogy hagyjon el.)

Biztosan van még egy csomó dolog amiről nem tudok. De az igazi baj, hogy nagyon befolyásolható. Ami sajnos azt jelenti, hogy megbízhatatlan.

2010. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ő is ellened fordul, nem éri meg.
2010. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hűha...hogy durvult el ennyire a helyzet?

szerintem ha a barátnőd befolyásolható,muszáj lesz kicsit közeledned/közelítened a rokonai és a barátai felé, mert így előbb-utóbb el fogod veszíteni.nem azt mondom, h nyalizz nekik, de talán ha jobban megismernének, rájönnének, hogy nem is vagy olyan rossz fej.

2010. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

21 éves lány vagyok, van egy 18 éves barátom. Én egyetemre járok, barátom egy bukott szamár, 18 létére most másodikos szakképzőben. A mi családunk gazdag, mert anyám összeszedett 13 év házasság után egy gazdag fószert, ezért elváltak apámmal. Most a nevelőfaterommal, anyámmal, nagymamámmal lakok egy bazi nagy házban, parkkal, tóval körülvéve. Előtte egy panel 11. emeletén laktunk. A barátommal egy buliban ismerkedtem meg. Tudniillik hiába olyan a családom, amilyen, én nem változtam meg a pénz miatt, nincsenek nagy igényeim, sőt, egyenesen rühellem ezt a luxust, amibe anyámék "belekényszerítettek". Mondok egy példát: akármilyen vendég jön akárkihez, fényesre kell nyalni a házat, mert ugyebár tetszelegni kell a vendégek előtt, mutatni, hogy mi milyen gazdagok vagyunk, milyen szép kérónk van, blablabla. Feláll a szőr a hátamon ettől az egésztől. A barátom szegény, anyjával és két kistesójával él egy másfél szobás lakásban. Nem a legjobb náluk a családi helyzet, sőt, egyenesen gyötrelmes, azt most nem szeretném leírni, hogy miért, de sokkal jobban érzem náluk magam, mint itthon. Egyszer látták a srácot anyámék. Azóta a ház közelébe sem engedik, nemhogy ő jöjjön hozzánk, esetleg itt töltsenek egy hétvégét, mint ahogy én szoktam a barátoméknál. Sőt, még rendőrséggel is megfenyegetett anyám, mindenáron próbált eltiltani a fiútól, de nem sikerült neki. Azt mondta, hogyha továbbra is találkozgatok vele, ráküldi a rendőrséget akármilyen mondvacsinált indokkal. Szépen megálltam előtte és elmondtam neki, hogy kurvära nem érdekel a véleménye, nem érdekel, hogy mit mondd, 21 éves vagyok, azt csinálok amit akarok, nincs köze a szerelmi életemhez, nem ő fogja eldönteni, hogy én kivel érzem jól magam, szálljon le rólam, egyelőre egyedül a pénzemmel rendelkezik, sem az időmmel, sem az érzéseimmel, semmi mással (pénzemmel = ezt úgy értem, hogy attól még, mert ő tart el, nincs joga megmondani, hogy kivel járjak és kivel ne). Abban maradtunk, hogy nem szól bele, de ő nem kíván találkozni a fiúval, vagyis nem jöhet hozzánk. Bele is mentem, azóta béke van, bár nem tetszését nyilvánítja ki a beszólogatásaival, de olyankor mindig ráförmedek, hogy hallgasson el, és el is hallgat.


Ja, amúgy azért van ilyen véleménnyel a barátomról, mert tudja róla, hogy egy bukott kis szakmunkás, szegény ruhákban jár, látszik rajta, hogy nem egy jómódú családból való. És ennyi az okuk. Mert mikor találkozta vele, csak a bemutatkozáson voltak túl, nem beszéltek többet egymással, csak összefutottak.


Szóval én azt mondom, hogyha a barátnőd igazán szeret téged, akkor nem tudja befolyásolni senki sem. Az én barátomról még a saját barátai is próbáltak engem lebeszélni, de nem sikerült nekik, azért, mert én ismerem igazán, tudom róla, hogy lehet, hogy kívülről egy "senkiházi szegény kis szakmunkás senki"-nek látja mindenki, de én sokkal többet látok benne, mert sokkal több is van benne. Csak az okosok ezt nem képesek felfogni. Szerintem az ilyen ember (mint anyám, mint a kérdésed alatt említett emberek) csak saját magukat minősítik ezzel a viselkedéssel, ne törődj velük.

2010. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!