Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme? Utálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme? Utálat felsőfokon!

Figyelt kérdés

na nézzük...

utál a (leendő) barátnőm...

1. apja (ki akart már csinálni párszor zsarukkal)

2. anyja (nem bírja a képem, meg egyáltalán, hogy veszem a bátorságot, hogy az ő kis "szendeszűz" lányára teszem kezem)

3. testvérei ("jobbat érdemelsz" mondja egyik - "undorító kis gyökér" mondja másik)

4. haverjai ("ki ez a beteg f*szfej?")

5. barátnői ("ki ez a gáz pasi, nézd már az arcát!!")

6. rokonai ("mit keres EZ itt?")

tehát - van ennek így értelme? nem akarok velük sem jópofizni, sem benyalni nekik, nem vagyok érdekember, és egyszerűen nem fogok olyan emberekkel tisztességes ember módjára bánni, beszélni, akik felszínesen, előítélettel teli módon fordulnak hozzám.

persze, végiggondoltam már, hogy tényleg ennyire sz-r lennék, de úgy érzem, vannak hibáim, de hogy úgy viselkedjenek velem, mint valami utolsó senkiházival, na, az már fáj...

szal van ennek egyáltalán értelme?


2010. dec. 15. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd szeret? ha igen akkor nincs gond, szerintem az a legfontosabb hogy ő szeressen és majd egy kis idő után különköltöztök és nem lesznek a sarkatokba a rokonaitok;)
2010. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

szeretni szeret

csak elég bizonytalan és befolyásolható...

néha már azokat vágja fejemhez amit rokonai, pedig tudja hogy nem úgy van

2010. dec. 15. 08:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kell velük találkoznod,ha szeret a lány és segítesz neki érzelmileg és támogatod,akkor ha nem is fog szenbeszállnia szüleivel,de fog veled találkozni,és ha megtudjátok oldani akkor legyetek nálatok vagy itt-ott,nem kell neked jóba lenni a rokonokkal semmi közük 2-őtökhöz!!1 iylen hülyeség miatt,ne adjátok fel!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
előző vok,amúgy ha minél jobban tiltják,annál jobban csinálni kell,és a végén úgyis beletörődnek,biztos lesz 1-2 húzásuk feléd nézve,de nem kell besz@arni,ez csak 1 csel hogy hagyd a pici lányukat...nagy játékosok lehetnek,de neked még nagyobbnak és ravaszabbnak kell lenned!!!!HAJRÁÁ!!:)
2010. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért én megértem h kezdesz belefáradni.A szerelmet is felőrli a rossz anyós,após kapcsolat.Meglehet unni az biztos.Megértelek.Együtt éltek velük?Ha igen lekéne onnan vállni,külön élni.De ha besokalnál azt is megértem,én se bírnám az ilyen jellegű feszültséget,meg hogy a párom ne álljon ki mellettem.
2010. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
azért ha mindenkinek baja van veled, el kéne gondolkoznod..
2010. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért van bajuk velem, ezen már elgondolkodtam, mert nálam az első benyomás általában negatív. kinézettől, stílus miatt. mert - ugye - az emberek általában a jobb arcukat kapják elő idegenek előtt, én nem szeretem az ilyen maszkabált.
2010. dec. 15. 09:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Megéri ennyit "szenvedni" mellettük?:D Ha ennyien nem kedvelnek téged akkor ott viszont sok kitartás és türelem na meg idő kell, hogy ezt mind helyrehozzátok. Megéri szerinted? Van olyan jó, szeretni való az a lány? Ha befolyásolható akkor már ott is baj van. Sajnálom, de szerintem tanulj ebből az esetből és felejtsd el őket, nézelődj más felé.
2010. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hát megérné, őérte minden

csak (mivel befolyásolható) kezd egyre eldurvulni a helyzet, kezd ellenem fordulni

meg lehet ezt akadályozni?

próbáltam vele beszélni de egyre erőszakosabb (sosem volt ilyen)

2010. dec. 15. 09:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor hagyni egy kicsit? 1-2 napik nem zaklatod. Elgondolkodik ez idő alatt. Meg persze ha beszélgettek szavaid tiszták legyenek.
2010. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!