Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 2 hete ismerek.

Eleinte csak képről látott és sztem nagyon bejöttem neki,mert nagyon nyomulós volt.

Aztán mengbeszéltük,hogy talizunk és ott is jól elvoltunk,de már nem nyomul annyira és egyáltalán nem látom azt,hogy teccenék neki :(

Pedig látott myvipen képekről és ott ugyanolyan vagyok mint élőben és mégsem akadt meg a szeme rajtam =/

Miért ?


2010. dec. 15. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Külsőleg bejöttél neki belsőleg nem, ilyen egyszerű.
2010. dec. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy myvipen is kiírtad, hogy "teccenék"?

Amúgy meg egyértelmű, hogy nem tartott elég szórakoztatónak, ő megpróbált jópofizni, de nem vetted észre a gesztusaiban megjelenő érdektelenség jeleit.

Felejtős a lányka, de ne aggódj, ha neki tetszettél külsőleg másnak is fogsz majd, és mást még a személyiséged is megfog majd.

2010. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha volt egy randi, akkor a lánynak nem kell nyomulnia. Én az exemnek mondom éppen azt, hogy ha már olyan könnyedén odadobta magát az új pasijának, akkor egy kicsit vegyen vissza.

Nem ellenzem, ha a lány kezdeményez, de nem várom el.

2010. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!