Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ezt azt jelenti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezt azt jelenti hogy többe néz engem mint a barátját?

Figyelt kérdés

Na van egy csaj nagyon jóba vagyok vele mondhati már túl jóba. Néha olyan dolgokról beszélünk hogy azt még néha én se hiszem el szinte ha vele beszélek akkor csak a szexről van szó. Ma megvárt engem még hazaértem és azt írtam neki h az ilyet tudom díjjazni erre ő kérdezi h mit kap érte

- mondom mit szeretnél?

és megint csak a szexet mondta... meg mondta h mivel most van barátja így nem lehet meg ijenek nah mind1.

Utána írja nekem h a barátja féltékeny rám mert hogy énvelem milyen kedves meg stb stb... és azt mondta ez a lány hogy nem érdekli a csávója ha nem tetszik neki akkor nemsokára szakítani fog vele mert egy pasi nem ér annyit mint egy barát.

Most akkar ezek szerint engem töbre tart mint a barátját?


2010. dec. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Sztem már ki akarja dobni a pasiját és most bepróbálkozik nálad...

szal valószínüleg bejössz neki, és már többre tart, mint a barátját.

2010. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szallj le a csajrol
2010. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez egy rib@nc.
2010. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csaj egy rib@nc, te fogyatékos vagy. Tökéletesen összeilletek!
2010. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!