Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért sírt amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért sírt amikor szakítottam vele? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés

Hiszen eddig mindig veszekedtünk (szinte az összes találkozáson, igaz még csak 3hete voltunk együtt), és más lányok nézegetésével volt elfoglalva több találkozáson is, meg nem egyszer volt h nem jött el a megbeszélt randira (és nem is szólt h nem jön, nekem kellett utána telefonálni h mi van vele).

pénteken nagyon összevesztünk,majd ma találkoztunk volna fél5kor...és még 5re se ért oda...:S persze egy szót sem szólt h késik...amikor végre ideért,már elég rossz kedvem volt...ráadásul a szülinapom is elfelejtette:S:((és amikor szóba hoztam észre vétlenül h ma van,még annyit se mondott h boldog szüli napot...:(((ez is kicsit rosszul esett.

amikor mondtam h sztem nem illünk össze,akkor sírva azt mondta h én vagyok az egyetlen jó dolog az életében.

De akkor miért nem becsült meg?! Nem értem. Most lelkiismeret furdalásom van eléggé, de hiszem h jól döntöttem.

17/L


2010. dec. 14. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jól döntöttél. ez a gyerek nem szeretett téged egyáltalán. mondjuk három hét alatt nem nagyon lehet senkibe se beleszerelmesedni. akkor is, ha valaki eléggé érdekel, akkor nem csinálok vele ilyeneket.

Ő csak saját magát szereti, és annyira hiú, hogy nem tudta hirtelen hova tegye azt az érzést, hogy valakinek nincs rá többé szüksége. Magyarán szólva nem a kapcsolat vége miatt sírt, hanem saját magát siratta. ne legyen ez miatt lelkifurdalásod.

2010. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jól döntöttél, egyáltalán nem érdemel meg. ne legyen lelkiismeret furdalásod, ezt ő cseszte el
2010. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, az ilyen fiú nem érdemel meg téged.Jól tetted hogy szakítottál vele.
2010. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiú hülye és nem ért a nőkhöz. Ha tetszik segíts neki, ha nem akkor hagyd..
2010. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsarolás? Ha ilyen fontos lennél neki, akkor is megbecsülne, ha hozzá lennél láncolva.
2010. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,örülök h kicsit megerősítettetek h jól döntöttem...
2010. dec. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!