Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Meddig fog ez nálam tartani? Vagy van-e még esély rá, hogy mi egyszer még újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm 16 éves, mindjárt 17 és ez volt még neki az első komolyabb kapcsolata. Nyáron viszonylag ritkán tudtunk találkozni, az gyönyörű volt, de aztán jött a suli és egyre többet találkoztunk, és akkor jött nála az a nem olyan mint régen meg stb. Még 1 hónapig fennt tudtam tartani a kapcsolatot, de aztán szakítottunk. És megértem hogy ez volt neki az első és ennek így kellett lennie, viszont nekem már a sokadik kapcsolatom volt és mellette éreztem csak azt amit eddig másnál nem éreztem, vagy épp nem ennyire.
2008. okt. 15. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, meg ö is!Hagyd neki hogy kiélje magát, ha kell minden héten másik fiúval.De meg fogja unni, és rájön (hogyha eléggé szeretett)hogy hiányzol neki, és magától fog visszamenni hozzád!Viszont ha nem így történik akkor keress mást,biztos találsz másik lányt magadmellé.Viszont ha nagyon akarod öt, csináld úgy a dolgad hogy lásson másik lánnyal!Tuti féltékeny lesz,ha még érdekled(és ezt te észre fogod venni).És ha látod rajta hogy féltékeny akkor nyugodtan menj oda hogy kezdjétek elölröl!Sok sikert;) (lány vagyok, és ez engem megörjített, mikor barátom ezt csinálta, és bejött neki,és visszaszerzett!) :D
2008. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress másik lányt.Mindketten fiatalok vagytok legyél boldog egy olyan lánnyal aki tényleg igazán szeret téged.
2008. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, mi a fenéket akarsz egy ilyen bakfistól?
2008. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.. Akk hagyom a f**zba..
2008. okt. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!