Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértő lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
nagyon félek , rettegek a nemi élettől, és vallási okokból sem szeretném elkezdeni. ha elmondom a kedvesemnek, akkor ugye meg fog érteni, v. inkább akkor elhagy?
2010. dec. 14. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

hát két dolog férne rád


1, hogy elhagyjon

2, ezt a vallási okos dolgot pedig cseréld le egy pszichológusra ..., de amíg komolyabb kárt nem tesz benned !! még ilyen hülyeséget ...

2010. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
A vallásos részét én kimondottan kedvelem a leírásodnak, de ha a szerelmed azért hagy el mert van benned valami több, mint másban akkor ne sajnáld hogy elmegy.;) legyél őszinte és rugalmas akármi is jön. :)
2010. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak ugyanaz a vallása akkor meg fogja érteni, ellenkező esetbe ne várd el tőle. Keressél olyat aki hozzád illik.
2010. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Miért félsz a szexualítástól?

Ha nem lennél vallásos, akkor nem félnél?


Amúgy nem értem miért rettegsz ennyire. Bár én annyira nem emlékszem, hogy milyen érzések voltak bennem szűzen, mikor oda került a sor. Annyira azért biztos nem rettegtem, bár féltem tőle természetesen, mivel új dolog volt az. Ma már csak nevetek azon, hogy milyen kis hülyeségektől paráztam. Végülis egyszer mindenki elkezdi valahogy, valamikor:)


A vallásos téma elég necces. Szerintem manapság kevés az olyan ember, aki tudná tolerálni ezt a dolog. Ha szeret téged a párod, akkor valamennyi ideig biztos várni fog, de akkor is készülj fel, hogy egyszer lehet besokall, és lelép.

2010. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bizony. Megesz a nemi élet, féljél tőle. Utálom az ilyet... Mindegy, nem ez a lényeg. A barátod NEM! fogja megérteni, ha nem vélekedik a dologról ugyanúgy, ahogy te. Vagy veled marad, de mást fog kefélni.
2010. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
igen, de talán nem véletlenül kevés az olyan ember aki tolerálja az ilyen vallásra fogott gátlásokat ... egyszerűen hihetetlen, de ürügynek jó, csak figyi, ne kábítsd magad, inkább tedd meg azt, amire valóban vágysz! mi értelem van annak h visszafogod magad szándékosan? mert majd házasság után akarsz csakis sexelni? tökéletes út a gyors váláshoz :)
2010. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De milyen vallású vagy? Azért azt se ártott volna leírni... Mert kb így érdembe senki nem tud válaszolni. Ha valami szektához tartozol akkor ne csodálkozzál ha menekül majd tőled.
2010. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha meg olyan szinten vagy keresztény vallású hogy csak házasság után akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni akkor abból a közösségből kell párt választanod.
2010. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy nagyon szép és jó dolog az ha csak házasság után adod oda magad. Ha így szeretnél élni, ami nagyon jó, akkor a saját gondolkodásodhoz hasonló párt válassz magadnak.
2010. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A barátnőm testére elvett egy nagyon vallásos leányzót 24 évesen. Semmi szexuális kontaktus nem volt a házasságig. A feleség ki ment fél évre tanulni külföldre, ott össze ismerkedett egy csávóval, és mikor hazajött elvált a férjétől.


Én tisztellek azért, mert ennyire hiszel valamiben.

Viszont lehet, hogy mikor már férjhez mész, akkor derül ki, hogy a férjeddel egyáltalán nem passzoltok az ágyban. mert van ilyet. Még rádobhat az is egy lapáttal, hogy akkor jössz rá, hogy te még mással is szexelnél.

2010. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!