Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasik ha a nő állandóan be van parfümözve és mondjuk kb. mindig ugyanazzal az illattal?

Figyelt kérdés
Van itt olan férfi aki nem bánja, hogy ha egy nő nem illatozik állandóan valamilyen mesterséges illattal?
2010. dec. 14. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A természetes illat néha jobb, mert jobban érzem hogy nem mű vagy, nem kamu, hanem izigvérig élőlény. (persze tiszta legyél és ne húzz izzadság szagot. ;) se más büdöset.
2010. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tiszta vagyok és nem vagyok büdös. :) De ezt a nagy parfüm őrületet nem értem, hogy miden nő odavan érte. Én nem. Persze nekem is van illatom (sampon, testápoló, dezodor). De, hogy még valami erős illatot is magamra tegyek, nekem nem jön be.
2010. dec. 14. 10:47
 3/10 szamóca. ***** válasza:

én szeretem a parfümöket, szerintem semmivel sem "rosszabb" ilyen szempontból mint a dezodor. az tény hogy szinte mindnki túlzásba viszi mostmár, rádásul az emberek nem tudják kiválasztani a nekik megfelelő parfümöt. HA meg van az, ami illik a tested "szagához", abból 1-2 fújás maximum, és egyáltalán nem hat természetellenesnek.


de nem is feltétlen szükséges, ha te úgy érzed jobban magad nem számít. a lényeg hogy ápolt legyél:)

2010. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A parfümhöz csak annyit fűznék hozzá (az első vagyok) hogy ha megpuszillak akkor érezzem. :) akkor jó. Ne mindenki érezze milyen menő vagy hogy lila felhőt húzol magad után. :D Szóval remélem érted. :) ha finom vagy a parfüm nélkül akkor puszillak én szívesen :D
2010. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem mind1, vagy a saját teste illata vagy parfüm, de ha jó, akkor megbolondulok érte. miattam lehet ugyanaz mindig. Ha jó, akkor jó!
2010. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nő saját illata az igazi, már akinek van:)

Egy-két olyan parfümöt ismerek, amit bármikor, bármeddig imádok, azzal rabszolgává lehet alázni, annyira szeretem.

Egyébként nem kell folyton parfümözni, pl. ha az ember otthon van, akkor mi a francnak?

2010. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik az ilyesmi. Irritál a parfüm.
2010. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a helyzet, hogy fontos az illat, bár nem bánom, ha nincs beparfümözve. Nemtom, de amikor megérzem egy lánynak a parfümjét, aki tetszik, akkor valahogy kicsit megszédülök. Azért ha használsz parfümöt, csak óvatosan. Nem kell túladagolni, mert a végén hegyekben állnak majd az ájult pasik körülötted.
2010. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mostanság azért fújom magam folyton, hogy a tömegközlekedési eszközökön ne, vagy legalábbis kevésbé érezzem egyes igénytelen fazonok szagát, akik túl közel állnak vagy ülnek hozzám, és történetesen nincs lehetőségem helyváltoztatásra. Egy fél-vagy másfél órás utazás nekem nem mindegy. És léteznek nagyon elegáns, diszkrét, minőségi illatok, amikre nem mondhatja senki, hogy túlzás.
2010. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Exem utálta a parfümöt..


A mostani barátom nagyon szereti, ha befújom vele magamat. Amúgy elég populáris és olcsóbb kategóriás parfümöm van, de sokan mondták már, hogy rajtam valamiért iszonyú vonzó, máson nem. Tehát a parfümnek is kell hogy passzoljon a természetes illatodhoz, a kettő együtt adja a jó összképet.


Megjegyzem zárójelben, hogy eddig a legolcsóbb parfümömet dicsérte meg mindenki :D Nagyon népszerű :)

2010. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!