Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből még lehet jó távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet jó távkapcsolat? Szerintetek 2. szorra ugyanazzal a fiúval sikerülhet ha elösszörre nem jött össze? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

tavaly télen ismerkedtünk meg egy szállodában az ő huga és az én hugom nagyon jóban lett ! de a fiú 120km-re lakik . felvettük a kapcsolatot msn-en és egyre többet beszéltünk sms-eztünk.majd jött a nagy találkozás .... és katasztrófa lett a vége mind a ketten túlságosan izgultunk és nem volt valami hüü de nagy élmény. végül msn-en összevesztünk és nem beszéltünk honapokig :( de idén az öszi szünetben megin teljesen véletlenül ugyanabba a szállodába mentünk ugyanabban az idöben ... egyikünk se tudta hogy a másik ott lesz .. ráadásul még a szobánk is egymás mellet volt :)

újra elkezdtünk egymásiránt érdeklődni de ott volt a család és így nehéz volt de állandóan ceteltünk ott is meg szemeztünk :$ az utolsó nap lentmaradtam éfélig a bárban és mikor a szüleink elhuztak odajött kicsit dumálni de aztán mennünk kellet fel:(....malyd ő hazament és én is.:( újra elkezdtünk beszélni és 2011.01.01.-én beszélt a hugom-mal meg a bff-emmel hogy hogy lehetne engem rávenni a távkapcsolatra és végül elmondta nekem hogy nagyon tetszek neki és hogy most legszívesebben megkérdezé hogy járunk e de az úgy hülyén hangozni ugyhogy ink.talizzunk megin? :D:D

de azóta nem jött fel pestre és én nagyon szeretem és nem tudom hogy most hogyan tovább? most pl franciában van egy hétig így nem tudunk beszélni és majd belehalok a hiányába ;( szerintetek mit csináljak? összejöjjek vele ?ebböl még lehet hosszú távú kapcsolat?(attol még hogy elösször nem sikerült) am és hol találkozzunk mit csináljunk?(most mégjobban szeretem mint tavaly)am mindketten 15 évesek vagyunk


2011. jan. 17. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ebben a korban..

na jó, mondom én:D

nálunk is így volt, 1 hónapig jártunk és szakítás lett belőle, ismeretlen okok miatt

most megint együtt vagyunk, 1000 km-rel és fél évvel távolabb, nálunk működik, de ehhez bizalom kell, na meg hogy normálisak legyetek.Egyikőnk sem bulizós, pasizós/csajozós, a sors műve hogy összejöttünk!

Egy próbát megér, bár mind a ketten fiatalok vagytok, nálunk 3 év a korkülönbség.

De az én mottóm: Minden lehetséges amit el tudsz képzelni!Sok sikert!

L16

2011. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!