Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy ugyanazzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ugyanazzal a férfival éljük le egész életünket?

Figyelt kérdés
Az első barátommal vagyok már elég hosszú ideje, ugy érzem csak vele akarok lenni, szerintetek előfordulhat hogy rajta kívül tényleg nem lesz senki más barátom?
2010. nov. 1. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ma már ez nem divat de szerintem simán van ilyen :D
2010. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy van ilyen :)

boldogok vagytok egymással, akkor senki véleménye ne érdekeljen.

2010. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Az aktuális párjával érzi magát a legjobban az ember, ez természetes, de annak olyan jó 80-90% esélye van hogy valamelyikőtök ráun a másikra egyszer, elmúlik a szerelem és szakítotok.
2010. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges :) Remélem sikerül is együtt maradnotok, és boldogok lesztek :)
2010. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha igazi és mély szerelem van köztetek, csak akkor. Én 6 éve vagyok együtt a barátommal (14 évesen jöttünk össze), már el is jegyzett, és ugyanúgy szeretjük egymást, mint az elején. Nem vágyok másra...nekem csak ő kell:)
2010. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!