Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leélhetjük így az életünket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körömlakk kérdése:

Leélhetjük így az életünket? A barátommal lassan 2 éve leszünk együtt!

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok ő 28! Mindkettönknek volt elötte hosszabb kapcsoaltaink. A barátomnak elöttem volt egy "szerelme" ilyen rozsaszin felhös kapcsolat és egyik naprol a másikra a csaj otthagyta. Ezután rájött a barátom hogy tök felesleges tervezgetni szerelmesnek lenni hisz elmulik. Tehát csalodott az elözö kapcsolatábol. Mi már ugy jöttünk össze, hogy nem volt az a nagy szerelem de nagyon erösen kötödünk egymáshoz megvan minden becézgetés, féltés hiányolás. Csak éppen nem mondjuk ki hogy szerelem. Tervezzük az összeköltözést is!Arra lennék kiváncsi hogy szerintetek így lelehet élni egymással az életünket?gyereket szülni? ha sose volt szerelem de nagyon kötödünk egymáshoz?Valakinek van ilyen tapasztalata?Igazábol attol félek hogy nem Én vagyok neki az igazi és csak azért nem szerelmes de félek hogy egyszer jön egy lány akibe tényleg az lesz...Valakinek van ilyen tapasztalata?Vagy igy elöbb utobb vége lesz és egyszer jön majd a "NAGY Ő"?Akár nekem akár neki
2011. aug. 22. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egyszer szépen lassan elmúlik, nem más, mint a szervezetben lejátszódó kémiai folyamat. Szerintem pont hogy élhettek így együtt, boldogan, mert megvan a kötődés a kapcsolatban. 21L
2011. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez csak rajtatok múlik, meg az egymáshoz való hűségeteken. Ha ennyit "kihúztatok" szerelem nélkül akkor, most már igazából mindegy. Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, én nem tudnám így, az egészen biztos.
2011. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy le lehet , ha a kotodes meg van .A szerelem elmulik igyish egy ido utan....... :(
2011. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelem mulandó.
2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ezt még régen én tettem fel én végülis szakitottam ezzel a csajjal de azota is joban vagyunk mellesleg. mi fiatalabbak voltunk. de érkezett pár hasznos válasz hátha itt találsz megoldást a te bajodra is:)
2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!