Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa volt a hangja, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa volt a hangja, olyan volt ez a telefonbeszélgetés, mintha nem is párok lennénk. Vélemény?

Figyelt kérdés

Pár napja csak tanul a barátom, ma 2 vizsgája is volt, későn végzett. Szóval biztos kivan, fáradt.Felhívtam, hogy megkérdezzem, hogy ment. Hát nem mondom, hogy azt éreztem rajta, hogy örül hogy hallja a hangom..és hogy beszélhetünk. Meg volt még valami, amin felidegesítette magát. Egyébként 2,5 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, rendes srác meg minden...

De hát aki szerelmes, az gondját baját elfelejti, ha hallhatja imádottja hangját, nem?

Én olyan boldog vagyok mindig...

Ő meg...

A másik meg: lehet apróságokat fújok föl, nem tudom, de mikor arról van szó, hogy mikor megyek vissza a suliba (ott vagyunk egy városban), én mondom hogy mikor akarok vissza menni, és nem is mondja, hogy hú ő már nem bírja ki, meg hogy siessek..Csak rámondja, hogy jó, akkor majd találkozunk.

Persze aznap, mikor visszamegyek egyből hív, és együtt vagyunk.

Most alábbhagyott az érdeklődése? Tudom, hogy 2 hónap nem nagy idő. De már egy hónap után szerelmet vallott, márpedig komoly fiú, nem beszél levegőbe.

De az ilyenekkel elbizonytalanít..

Értitek, ez fáj csak, hogy nem érzem rajta, hogy 2 kézzel kapkodna utánam, mikor nem találkozunk, msn-en se...De akkor minek mondja, hogy szeret?

(Félre ne értsetek, neki ezeket nem szoktam elmondani, amiken magamban problémázok, mert tudom, hogy én vagyok túlérzékeny. Szóval nem hisztizek neki.)

19/l


2010. dec. 13. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért rinyálsz ha egyszer rossz passzban volt?Én sem örültem mindig ha felhívott a nőm, de olyankor semminek és senkinek nem örülök ha rossz hangulatom van.
2010. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát nem akarok ítélkezni, de akkor nem is voltál szerelmes...és már voltam..ezért tudom, hogy mit jelent az a felfokozott, "nem bírom nélküle" állapot..még akkor is boldog vagyok, ha róla beszélhetek...

Mármint az előző szerelmemmel így volt. Vele kapcsolatban meg érdekes, akkoriban mikor összejöttünk, éreztem, hogy rohadtul hiányzik, de most ezek miatt...alább hagyott bennem.

2010. dec. 13. 22:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Kislány! Mennyi volt a leghosszabb kapcsolatod?

Nem kioktatni akarlak, de a leírtakon nagyon érződik a 19 éved, és az is, (bár ennyi idősen ez nem csoda, és semmi kivetnivaló nincsen benne), hogy amolyan igazán hosszú, tényleg pár! kapcsolatod még nem nagyon lehetett.


A barátod vizsgázott. Ha aznap két vizsgája is volt, és előtte napokig, vagy hetekig intenzíven tanult, nem csoda, ha nem repkedtek éppen a pillangók a gyomrában, és nem volt az energiaszintje maximumán, amikor felhívott.

A reakciója nem annak szólt, hogy Téged nem szeret. Az állapotát jelezte csak, azt, hogy nagyon kivan.


Ha majd 7 telefonbeszélgetés alkalmával 4-szer ilyen lesz, akkor elkezdhetsz a bajokon gondolkozni.

De így ne kombináljál, mert a kapcsolatot mérgezed vele.


Mi a szerelem? Mit gondolsz? Mindenkinek más. A lángolás is szeretet, a stabil, biztonságos kötődés is szeretet. És egy szerelmes ember is csak ember: lehet ingerült, lehet kedvetlen, lehet fáradt. Nem képes senki a nap 24 órájában örülni a másiknak minden percben, és kisanygalként mosolyogni. Épp azért, mert emberek vagyunk.


A barátodnak nélküled is egészséges, rendes élete van. Örülj neki. Nem abból születnek a normális párkapcsolatok, ha a felek élete üres, és az egész életük "megmentését" egy pártól várják.


Nem rajong, hogy jaj de jó, hű de milyen jó! ha visszamész. Szerinted egyformák az emberek? Valószínűleg te ilyen módon is kifejeznéd a szereteted, de ő nem ilyen típus.


Kívánom neked, hogy legyen lehetőséged megélni egy több évig tartó, érett párkapcsolatot. Rá fogsz majd jönni, hogy a "szerelem" mindig más arcát mutatja. És arról szól a valódi élet, hogy a szerelem mellett tudjunk működni is a mindennapokban. Talán ilyen kapcsolatban már azt fogod érezni Te is, hogy bizony az is összetartozás, ha felhívod vizsga után a párodat, és ő fáradtan, néha kicsit nyűgösen válaszol.


Más: ha úgy érzed, a barátod nem keres téged elég gyakran, vagy nem mutatja ki úgy az érzéseit, ahogyan arra neked szükséged lenne, akkor ne kombinálj, hanem beszél erről vele. Szerintem sok félreértés tisztázódna.

2010. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm...elgondolkodtam azokon, amit írtál. Valóban ő az első komoly kapcsolatom, és nincs tapasztalatom még. Csak azt tudom, hogy én milyen vagyok, ha szerelmes vagyok, és ... lehet hajlamos vagyok azt hinni, hogy mindenkiből azt váltja ki, amit belőlem.

Másrészt nagy bennem a csalódástól való félelem is, nem tagadom, hogy előre vetítem a félelmeimet és sokszor kiakadok dolgokon.

2010. dec. 13. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!