Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa volt a hangja, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa volt a hangja, olyan volt ez a telefonbeszélgetés, mintha nem is párok lennénk. Vélemény?

Figyelt kérdés

Pár napja csak tanul a barátom, ma 2 vizsgája is volt, későn végzett. Szóval biztos kivan, fáradt.Felhívtam, hogy megkérdezzem, hogy ment. Hát nem mondom, hogy azt éreztem rajta, hogy örül hogy hallja a hangom..és hogy beszélhetünk. Meg volt még valami, amin felidegesítette magát. Egyébként 2,5 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, rendes srác meg minden...

De hát aki szerelmes, az gondját baját elfelejti, ha hallhatja imádottja hangját, nem?

Én olyan boldog vagyok mindig...

Ő meg...

A másik meg: lehet apróságokat fújok föl, nem tudom, de mikor arról van szó, hogy mikor megyek vissza a suliba (ott vagyunk egy városban), én mondom hogy mikor akarok vissza menni, és nem is mondja, hogy hú ő már nem bírja ki, meg hogy siessek..Csak rámondja, hogy jó, akkor majd találkozunk.

Persze aznap, mikor visszamegyek egyből hív, és együtt vagyunk.

Most alábbhagyott az érdeklődése? Tudom, hogy 2 hónap nem nagy idő. De már egy hónap után szerelmet vallott, márpedig komoly fiú, nem beszél levegőbe.

De az ilyenekkel elbizonytalanít..

Értitek, ez fáj csak, hogy nem érzem rajta, hogy 2 kézzel kapkodna utánam, mikor nem találkozunk, msn-en se...De akkor minek mondja, hogy szeret?

(Félre ne értsetek, neki ezeket nem szoktam elmondani, amiken magamban problémázok, mert tudom, hogy én vagyok túlérzékeny. Szóval nem hisztizek neki.)

19/l


2010. dec. 13. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pedig értelmesebb lenne ha ezt vele beszélnéd meg
2010. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fáradt valamikor és nem akar örökké küzdeni érted ha már úgyis az övé vagy.
2010. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne spilázd túl. fáradt a gyerek. hiába szeret, én van h elküldöm a p*csába aki szeretek ha fáradt mosott szar vagyok....am meg lehet azért hagyott alább az érdeklődése mert már jártok aztán így nem olyan izgi. nemtom
2010. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell midnenen hisztizni csajszikám.

Tudod a férfiak máshogyan gondolkodnak mint ti nők, teljesen.

Szeret ő, de nem csak rólad szól az élete, vannak más dolgai is.Nem értem miért kell folyton nyafogni.

20f

2010. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet h egy kicsit tul reagálod a dolgot, de vele kell megbeszélned. Egyébként meg a pasik nehezen mutatják ki az érzelmeiket.
2010. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kinosan hangzik, de a szerelemből is megárt a túl sok. Mindent mértékkel. Ilyeneken nem kell lelkizni, teljesen jelentéktelen dolgok. A másik: vigyázni kell az érzelmi függőségre, az sose jó. A harmadik: bármennyire is szeretek valakit, az élet másról is szól.
2010. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó, hogy azon nem hisztizel, hogy nem hagyja ott az egyetemet miattad.
2010. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok már 4 napja nem találkoztunk. És ez, hogy ennyi nap után felhívom, és egy csepp örömet sem érzek a hangjában..elárul valamit. Nekem is vannak nagyon rossz napjaim, gondjaim, az egészségemmel is, mégis, ha valakit nagyon szeretek (legyen az a legjobb barátnőm vagy a kedvenc rokonom), arra a pár percre elfelejtem gondom-bajom...

Nem mondhatja, hogy sokat várok tőle...Úgy érzem el van velem is, nélkülem is...

Tartani akartam benne az érdeklődést, gondoltam jól fog neki esni, de semmit nem értem el.

Egyébként írt egy bocsánat kérő sms-t. Hát nincs miért bocsánatot kérni, erről nem tehet...a szerelmet nem lehet kikényszeríteni..csak akkor ne is mondja nekem hogy hiányzom. Mert nem érzem.

2010. dec. 13. 21:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Remélem soha nem lesz olyan barátnőm mint amilyen te vagy:D:D

Fel is akasztanám magam:D

Keress akkor egy csajt és legyél leszbi, aztán nyavajoghattok kettesben. az sem lenne jó...mint ahogy semmi.

2010. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát tényleg, valóban akaszthatja magát az a srác, akinek a barátnője ajánlgatja, hogy menjen el haverokkal ide-oda, tanuljon nyugodtan, majd talizunk később, és bármennyire is nyugtalanítja a gondolat hogy nem szereti eléggé, magába folytja, nem aggasztja vele...mellesleg jókat beszélget vele, megérti, meghallgatja, nevetni is szokott vele.
2010. dec. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!