Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, hogy marasztalnám?

Figyelt kérdés

A párom idén nyáron külföldre ment dolgozni, hiába próbáltam lebeszélni. Sokkal inkább hobbiból, mint a pénzszerzés miatt. Ezt akkor lenyeltem, de jövőre ezt nem szeretném, legfeljebb csak ha én is megyek vele.

Soha nem tudnám őt itthagyni 2 hónapra, főleg hogy az egyetem miatt nyáron lenne igazán időnk egymásra. Például együtt nyaralni.

Ám ő azt mondta: miért ne mehetne jövőre is?


Önzőnek tart. Bánt, hogy én rossz vagyok, mert ezt gondolom. Szerintem az az önzőség, hogy kimenne megint, nélkülem. Arról nem beszélve, hogy valahogy ez kizárja az őszinte szerelmet.


Velem van a baj, hogy nem értek vele egyet?


2010. dec. 13. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
itt nincs jó válasz. egyikőtök sem veszi figyelembe a másik érzéseit és akaratát. ennyi.
2010. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért az én javaslatom szerintem "a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad" típusú, nem?


Nekem az lenne az ideális, ha itthon maradna, ehelyett javasoltam, hogy menjünk együtt.


Szóval azért ne mondd, hogy nem veszem figyelembe az érzéseit.

2010. dec. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!