Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ferfinak fontos az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfinak fontos az, hogy a baratnojenek legyen penze?

Figyelt kérdés
Mar nagyok vagyunk, egyedul elek es nem sok penz marad a honap vegere, es ugy erzem lenez emiatt.
2010. dec. 13. 09:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sose kertem tole segitseget, az en koltsegeimet csakis en fizetem. Ha elmegyunk valahova szorakozni, a fagyit, az italt, a mozit o fizet, de neha en. A szorakozast is ki tudom fizetni, nem errol van szo. De peldaul en nem engedhetek meg magamnk egy draga utazast, egy jo kocsit, o viszont igen. A ruhaimat stb en veszem meg. O ugy latja, hogy nincsenek terveim, peldaul lakas vasarlas. En orulok, hogy normalisan tudok elni, orulok hogy el tudom magam tartani es hogy azert sikerul beosztanom a penzt. Nem tudnek lakast, autot es draga vakaciot fizetni. Masok buszkek ram; O nem;
2010. dec. 13. 09:52
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem normális esetben egy párkapcsolatban egymást segítik az emberek. Mert az végül is egy új család. Először a párjának mondja el az ember a baját, és először tőle kér, és kap segítséget. Nem "anyuéktól".

Aki ezt nem tudja, és a saját párját lenézi, mert neki anyuék is adnak....az költözzön vissza anyuékhoz. Lélekben ugyanis egy percre nem költözött külön tőlük. Plusz még gyerekes is.

Szerintem.

2010. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Valami bolond lehet.

Nem hogy örülne neki, hogy nem lógsz a nyakán, önálló vagy. Nem értem, hogy mi lehet a gondja. Örülnie kellene. Ha tényleg "lenéz" téged, akkor nem egészen normális.

2010. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

peldaul ha megyuk valahova; akkor o visz engem autoval;

de sosem kerem arra hogy gyere ertem a munkahelyemre;

megoldom tomegkozlekedessel;

ot zavarja hogy miert nem tudok onallo lenni es miert szallok buszra;

2010. dec. 13. 10:00
 15/19 anonim ***** válasza:

Vajon azért zavarja a buszozás, mert szeret, és nem akarja hogy megfázz, vagy bacit kapjál el, vagy presztizs neki, nehogy valaki azt lássa, hogy az ő nője buszon utazik?

Mert a második bár érthető, de nem normális. Vagyis nekem unszimpatikus az ilyen személyiség.

2010. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ezzel a "miért szálsz buszra" dologgal párom is kiakasztott eleinte,én magam tartom el mióta leérettségiztem,meló mellett másodikdiplomám csinálom (és egy se bölcsész),de amig a suli ideköt,nem fogok többet keresni 80ezernél...

neki meg a kocsit is megvették,a fizujából max benzinre költ...

anyámék támogatnának ha kérném,ugy én is kitudnám fizetni a kocsi részleteit...de minek? városon belül közlekedem 99%-ban,kocsival se gyorsabb mint busszal,csak drágább,meg parkolót is fizessem...

jah,és sose hagytam,hogy csak ugy furikáza a hátsóm...csak ha neki is arra volt dolga:D

sértette is a hiuságát,hogy előttem nem tud felvágni a kocsival,pénzzel:D

makacs voltam,2 évembe került,de nyoma sincs mára annak a gondolkodásmódjának,hogy a pénz minden...

2010. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen presztizs, ez szaz szazalek. De letezhet ilyen? Ez nem normalis szerintem. Es ugyanaz a sztori mint amit az elottem levo hozzaszolo irt. Szegyelli, hogy en busszal utazom. Az en baratomnak is a szulei vettek meg a kocsit, tehat csak benzinre kolt, de multkor mar olyan hulyen ereztem magam, hogy en fizettem mikor tankoltunk, mert en akartam.

Engem sem erdekel a hulye kocsija, meg a lakasa, nem is ahitozom es nem is dicserem.

ES utana mi tortent? Abbahagyta??? Mert en ekkora elvarasokat nem tudok neki teljesiteni, es nem is akarok. Az en szuleim is megvennenek nekem egy kocsit, de en nem akarom, pedig mar tobbszor mondtak.

Te mit tettel? Mert en szeretnek megmaradni olyannak mint amilyen vagyok, nem akarok kocsival felvagni meg ilyenek. Es ha majd egy napon ugy allok anyagilag akkor majd megveszem magamnak ezeket a dolgokat.

2010. dec. 13. 12:48
 18/19 kovpet ***** válasza:

Nagyon szimpatikusan írsz, respect. Bár több ilyen lenne, mint te. Szerencsére az én barátnőm is ilyen, tehát nem vagy egyedül.

Szerintem sürgősen dobd ezt a barmot, messze többet érdemelnél.


Egyébként amíg 100+ ezer egy éves bérlet, addig ezt a buszos dolgot nem is értem :)

2010. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fordítva.
ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!