Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ferfinak fontos az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfinak fontos az, hogy a baratnojenek legyen penze?

Figyelt kérdés
Mar nagyok vagyunk, egyedul elek es nem sok penz marad a honap vegere, es ugy erzem lenez emiatt.
2010. dec. 13. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha emiatt lenéz,akkor a helyedben mást keresnék. Milyen közös jövőt képzelsz el így vele?
2010. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kulon elek, eltartom magam, tehat itt most nem arrol van szo, hogy lusta vagyok. Tul sok elvarasa van velem szemben. Szerintem o nem is tud igazan szeretni. Vagy vannak fefiak akiknek ennyire fontos az immage?

(Tiszta vagyok es jol oltozott, hianyoznak az eletembol a luxuscikkek-foleg szerinte).

2010. dec. 13. 09:31
 3/19 anonim ***** válasza:
A pénz nemis fontos inkább a végzettség szerintem,ha főiskolád van és elhelyezkedni nemtudsz akkor én 1 szót se szólnák,persze ideges lennék tőle de segítenélek mindenben.Ha meg 8 oosztályos végzettséggel csodálkszol hogy 80 000ft-nál többet nemkapsz akkor sajnálom
2010. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó ez. Illetve megegyezés kérdése. Ha külön kassza van, akkor nem fontos. Van aki tudja, vagy akarja segíteni anyagilag a barátnőjét, és van aki nem tudja, vagy nem is akarja. Az is igaz, hogyha a nő ezt, vagy azt elfogadta, akkor ezzel "jóváhagyta" az állapotot.

Hosszabb kapcsolatokban azért a költségeket valamilyen "megegyezés" szerint meg szokták osztani, vagy pedig közel azonos anyagi helyzet emberek vannak közös kasszán. Tehát vagy külön fogy el a pénzük a hó végére, vagy "személyenként". Eredmény ugyanaz, csak megosztva nincsen vitatéma.

Az amit te mondassz az szerintem sehogyan sem jó. Nem tudom, hogy mit beszéltetek meg, vagy mi lenne az elvárható,mert nem ismerlek benneteket.

Viszont ha úgyérzed hogy emiatt "lenéz", és ha nem tévedsz, akkor ez nem normális dolog. Ilyennek nincsen helye egy kapcsolatban szerintem.

2010. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Aki arra hajlamos, hogy másokat lenézzen, az nem érett egy kapcsolatra sem.

Magam részéről ugyan most egy buznyákom nincsen, de amikor volt, akkor még a közeli barátaimnak is segítettem, ha megszorultak, és éppen ez a kis segítség kellett a továbblépéshez, és nem néztem le senkit.

2010. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

fontos,de nem igy...

nem lehet mindenkinek milliókat fizető állása,de amig magadat el tudod tartani,addig szava ne legyen...


én is ország egyik legszegényebb megyéjében élek,örülök ha minimálbért kézbekapom,albit tartok fenn,nagyjából kajára elég a maradék,nem utazgatni,meg toronyórára lánccal...

párom ezt nem hogy elfogadja,hanem büszke is rám,én ezt suli mellett csinálom,ha végzek,költözünk,onantól még többet is fogok keresni mint ő...

Ha én beleszerettem ugy hogy egy kólára nem tudott meghivni,ő is szeressen ugy hogy néha ő vegye a vacsi hozzávalóit...

nem ezen múlik

akinek meg igen,az keressen egy 50es milliomos nőt,aki kitartja a pasit szexért cserébe...

23/N

2010. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annyira fontosnak tartják, inkább legyen annyi pénze, hogy ha meg akar venni magának a nő vmit ne a párját kérje meg hogy vedd már meg, hanem meg tudja venni magának. Persze biztos van akinek ez nagyon fontos, és sokan mondják hogy a pénz nem boldogít, én viszont azt mondom, hogy jó ha van, mert pénz nélkül elég nehéz bármilyen helyzetben boldognak lenni. Nekem volt egy kapcsolatom ahol a pasi keveset keresett és én vettem neki a kaját a cigit, a sört... nem laktunk együtt és mégis. Szerencsére megszabadultam tőle. Mert azért fordított helyzetben, hogy a nő tartsa el a férfit szerintem még gázabb.
2010. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo, hogy alacsony a vegzettsegem:)

Inkabb arrol, hogy nemet mondok a szuloi segitsegnek, mert szerintem nem helyes. Egyedul probalom eltartani magam.

O ezzel ellentetben elfogadja szulei segitseget es jol is keres, konnyebben kolt luxuscikkre mint en, es erezteti velem, hogy en nem erem el az o szintjet.

Tudom, hogy a kapcsolatunkat be kell fejezni, mert ez igy nem helyes, de letezik olyan, hogy egy ferfinak ilyen elvarasai legyenek?

2010. dec. 13. 09:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Már hogy ne létezne. Igen jó látod be kell fejezni, mert azért ez így nem normális. Keress olyat, akinek ez azért nem ennyire fontos.
2010. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint látod hogy létezik.

Viszont nem normális. Egy egészséges felfogású férfi törekszik az önállóságra (itt most te vagy a "férfi) Egy normális férfiban van annyi önbecsülés, hogy nem várja el, nem fogadja el, hogy felnőtt létére támogassák. Én néha "rászorulok" de akkor ez engem frusztrál. Úgy érzem, hogy valamiképp "alkalmatlan" vagyok, "önnállótlan".

Akkor érzem magam jól, ha magam boldogulok.

Az pedig kizárt, hogy aki másokat lenéz, annak rendben lenne az életfelfogása.

Neki egy komoly kapcsolatban önállónak kellene lenni, és szükség, vagy megegyezés szerint segítenie kellene a párját, családját .

2010. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!