Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, de másról fantáziál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de másról fantáziálok. Ti szoktatok ilyet?

Figyelt kérdés
4 éve párkapcsos vagyok. Szeretem őt, de ugyanakkor azt érzem, hogy már elmúlt az a nagy lángolás. Lassan itt az "idő" a házasságra és a gyermekáldásra is, de én szivesen gondolok néha nem a páromra- olyannyira is, hogy azt kívánom, hogy bár hozzám érne, meg ilyesmik. Normális dolog, hogy 4 év után ezt érzem? Mi lesz majd sok év múlva?( nem csalom meg soha, szeretem őt, de úgy érzem, becsapom). Szerintetek?
2009. jan. 20. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
nem szep dolog de neha elkerulhetetlen. amig nem tul gyakori addig xtem rendben van. de azert jobb ha a parod nem tudja. vegulis ezzel nem artasz neki, sem a kapcsolatnak. de neki rosszul esne. de termesztes...amig nem befolyasolja a kapcsolatot vagy nem lesz tett is, addig szerintem elfogadhato.
2009. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Én is szoktam. Sőt kifaggatam a páromat, a haverjait, a barátnőimet, és ők is szoktak. Ezek után szerintem valamilyen módon természetes.

Eleinte bűntudatom volt. De hidd el, nem kell,h az legyen emiatt.

2009. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod egy kis szerepjáték, egymás 'újbóli' felfedezése egy kis színt csempészhet a kapcsolatotokba.

Ha minden nap új izgalommal tekintesz a másikra, ha alig várod, hogy megtudj még valamit róla, akkor jó felé halad a kapcsolatotok. Míg az érdeklődés és a szeretet nem húny ki köztetek, addig a szerelem elmúlása sem jelent majd gondot.

2009. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez ösztön, az ember alapvetően poligám természetű..

a nemi vágy nem irányítható, vagy tartható kordában egy személyre szűkítve.

2009. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ejnye -ejnye nem szép dolog:)))

De ne aggódj teljesen rendben vagy, addig amíg ez megmarad elméleti síkon. Ha már azt érzed, hogy bárki más, csak ne a párod.. onnantól kezdve kell komolyabban elgondolkodni.

Én is szoktam ilyen és szerintem mindenki.

2009. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel mi is 4 éve vagyunk együtt, de nekem nincs szükségem, hogy más nőre gondoljak.(szerencsére)

Nekem annyi elég, hogy meglátom, egy mélyen kivágott fölsőben, és már nagyon tudok neki "örülni".:)

A szexuális életetek milyen? Én csak erre tudnám visszavezetni, mert ha nem annyire okés, akkor fordul ez elő.

Kellemetlen helyzet, mert gondolj csak bele, lehet a párod is így van ezzel. Lehet ő is másokról fantáziál.

2009. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, és nálam is előfordul olyan, hogy valaki más mellett is el tudnám képzelni magam.

Van 5-6 olyan lány ismerősöm, akiket látok naponta és bizony szívesen el lennék velük is. És itt egyáltalán nem csak a szexre gondolok.

Ennek oka talán az lehet, hogy bnőm nem egy izgalmas típus. Sőőt talán uncsinak mondanám. Ő elméleti/fantáziálgat, én meg gyakorlatiasabb vagyok. Külsőre sem 101-es, de ezt elfogadom, mert én sem vagyok az.

Viszont amiért mellette vagyok az az ok, hogy rettentően megértjük egymást mindenben. Még nem találkoztam olyan nővel, aki ennyire elfogad olyannak amilyen vagyok.


És ezért szeretem és maradok mellette!!!

Az álmodozás az meg álmodozás. Az is kell, de akire igazán vágyok az itt van mellettem. :)

2009. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!