Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom másról kérdezget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom másról kérdezget, akkor nyílván ő érdekli és nem én, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki az osztálytársam és róla kérdezget.Ezek szerint belé szerelmes,és én mondjuk csak egy "közvetítő vagyok"?
2011. ápr. 25. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,csak féltékennyé akar tenni (unott hangon és röviden válaszolgass, hamar elege lesz belőle)
2011. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Részletek kellenek, hogy hogy róla kérdezget? Mit ? Hogyan?

Lehet csak te látsz rémeket.

2011. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ha sokszor és sokat akkor kezdj gyanakodni. Ha valaki más is érdekli rajtad kivül az intő jel, vigyázz a kapcsolatotokra!
2011. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát olyat,hogy xy hol lakik meg olyat hogy ugyanez a csaj mikor találkozik a pasijával meg ilyenek.. meg ma volt végre egy jó napom,erre megint erről a csajról kérdezget..MINDIG mások jönnek elő:/ nem értem.
2011. ápr. 25. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok házsártos vénasszony lenni de elkeseredett anyámtyúkja se.. -.- nem az én világom.:D valaki vidítson már fel komolyan mondom,mert mindig lehúzza valami a hangulatomat..
2011. ápr. 25. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Add vissza Neki,Te is kérdezgessed másokról.
2011. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy nem esik jól, ne másokkal foglalkozzon hanem Veled, a Ti kapcsolatotokkal!

Bár ha pasival együtt kérdezgetni, az talán egy fokkal jobb mert nem a csaj érdekli hanem csak szimpla kiváncsiság..

Én is lesem néha a szomszédokat, mikor aktiv társasági életüket éppen az udvaron élik :) Szerintem az ember valamennyire mindig kiváncsi mások kapcsolatára, ahogy mi nők is megnézzük egymást hogyan öltözik, milyen a haja stb..

2011. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most meg azt mondja,hogy nincs villany és ezért nem tud feljönni.De könyörgöm kisvárosban elmegy 1,5-3 órára a villany?:@
2011. ápr. 27. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!