Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bnőm? Valaki?

Figyelt kérdés
Nem rég lettem 15éves.. focizom és konditerembe is járok, az időmet leköti.. de ha nagyon szeretnék tudnék időt szakítani.. de még sem tudom meggyőzni magam.. mi a baj velem?
2010. dec. 12. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

a kondizás jobban érdekel mint a csajozás ? 15 évesen?

huh

tehát: tisztázzuk : pár kigyurt pasi bámulása miközbe te is gyúrsz jobb móka mint 1 csajjal lenni :P elég egyértelmű .. :P nyugi csak szórakozok :P szimplán lökött vagy, vagy nincs oylan csaj pillanatnyilag akiért érdemes lenne :P vadássz :P

2010. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak az a problémád, hogy több önbizalmadnak kellene lennie. Gondolom, azért jársz kondizni, hogy jobban tettszél a csajoknak, meg lehet te magad sem vagy megelégedve a külsőddel, ezért kondizol. Jól gondolom?

Pedig hidd el, a csajok nagy részének nem jönnek be az izompacsirták...!

Nekem pl tetszenek a mackós alkatú férfiak, meg a vékonyak is, de az izmos nekem nem bejövős!


24/N

2010. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

leszek a csajod, ha akarod

78/F

2010. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is edzettem, motoroztam, meg végül is mondhatni jól elvoltam egyedül. Inkább a magányosság zavart gyakran, de ha te jól elvagy így, akkor semmi probléma nincs vele. Sőt, szerintem ez a normális, az első barátnőmet majdnem 17 évesen ismertem meg...
2010. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

VAn már kiszemelted?

Kezdeményezel nála,ha van?

ha nincs akkor azért nincs bnőd ha van és nem kezdeményezel akkor meg azért mert a csajok a fiuktól várják az első lépést :))

2010. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:39-es vok :D

lemaradt hogy 13/L :P

2010. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kösz a sok reagálást mindenkitől.


nincs kiszemeltem.. azért járok edzeni, mert imádom, focizni is azért.(egyesületben persze..)


Ha akarnék, szakítanék időt, ez 100%.. de egyszerűen nem fog meg egy lány sem, az utcán sem..

2010. dec. 13. 00:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, majd úgy 2 év múlva érdekelni fognak a lányok, és ez így a jó, nem is szabad elkapkodni! ;)
2010. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!