Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs nekem bnőm? Részletek lent

Figyelt kérdés

16F vagyok és próbálok barátnőt szerezni viszont soha nem jön össze ez elég gáz sztem:S Mit csinálok rosszul?

Tippeket és tanácsokat várok ! köszi


2009. júl. 29. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Írd le hogyan csinálod, és akkor meg tudjuk mondani ha valamit máshogy kellene.
2009. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok :( mondjuk nem is járok bulizni, mert nem az én világom, máshol meg nem jön össze :(
2009. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Igen sztem is írd le hogy mi a taktikád mert így nem tudunk segíteni.

CSak neten nyomulsz?? MErt az tényleg nem jó.Ha tetszik egy csaj élőbe akkor menj oda hozzá! Többet érsz el vele hidd el :D

2009. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát ha vipen vagy iwiwen tetszik egy csaj akkor azt írom neki hogy nagyon tetszel megszeretnélek ismerni...De ez nem jó úgy látszik,igen csak neten nyomulok! Ha pl az után tetszik egy csaj akkor nem tudom mit mondjak neki,miről beszéljek vele élőben nem nagyon merek odamenni
2009. júl. 29. 19:18
 5/22 A kérdező kommentje:
Jah és nem járok bulizni,általában a diszkókban csak ribancok vannak Tisztelet a kivételnek,ami nem sok van :D
2009. júl. 29. 19:19
 6/22 anonim ***** válasza:
6%
szerintem ne csodálkozz _A:S_DAs.d_ADA_D:A_D:A:_SD
2009. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
akkor írjátok le mit rontok el!!!!!! Mit csináljak másképp!!és normális válaszokat léccy
2009. júl. 29. 19:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ott rontod el, hogy az iwiw és a myvip nem táskereső, ha mindenképpen interneten akarsz ismerkedni, akkor ott van a love.hu és társai. Én is le szoktam rázni, a pasikat, akik iwiw-en írnak. Nem érdekel. Lehet, hogy bejössz a csajnak, csak nem szokott interneten ismerkedni.

Miért nem ismerkedsz személyesen??? Ha meg sem próbálod, akkor ne csodálkozz, hogy nem jön össze.

2009. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ok megpróbálom de mit mondjak annyak a csajnak akihez oda megyek? azt hogy "szija ez és ez vagyok nincs kedved fagyizni?" vagy mit??
2009. júl. 29. 19:31
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Járj közösségbe, ha nem is bulikba, de mondjuk járj el valahova sportolni, hátha ott belekerülsz 1 társaságba... Neten én sem ismerkedek szívesen senkivel, volt már rá példa, hogy elkérték iwiwen, myvipen az msn címem, de ilyenekre én sem írok vissza...ahhoz nagyon helyesnek kéne lennie :)
2009. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!