Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs nekem bnőm? Részletek lent

Figyelt kérdés

16F vagyok és próbálok barátnőt szerezni viszont soha nem jön össze ez elég gáz sztem:S Mit csinálok rosszul?

Tippeket és tanácsokat várok ! köszi


2009. júl. 29. 19:00
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

szia! én úgy tapasztaltam hogy pont akkor lesz valakid amikor egyáltalán nem számítasz rá..! Nálam abszolút így volt hogy boldog voltam és elfogadtam magam és akkor talált rám egy pasi! Nagyon sokat számít az hogy magabiztos vagy-e de ezek szerint hogy iwiw-en és myvip-en ismerkedsz nem lehetsz túl magabiztos..=( ezen próbálj meg változtatni fogadd magad úgy el ahogy vagy. Az se baj ha nemjársz discoba biztos az iskoládba is van csomó jó csaj akiknél szinte csak próbálkozni kell :]

Fő a magabiztosság és tényleg ne görcsösen keress párt mert az szerintem úgy nemigazán fog összejönni.:] sok szerencsét

2009. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nekem nincs baratom :):P:D
2009. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!