Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs nekem bnőm? Részletek lent

Figyelt kérdés

16F vagyok és próbálok barátnőt szerezni viszont soha nem jön össze ez elég gáz sztem:S Mit csinálok rosszul?

Tippeket és tanácsokat várok ! köszi


2009. júl. 29. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

fagyizni? de nehogy úgy mond, h nincs-e kedved fagyit nyalni, mert lehet perverznek néz

inkább: szija ez és az vagyok...bocsi, h csak így leszólítalak(ha azt mondja, h baj, h megszólítottad akk menj tovább, de ha azt mondja, h semmi baj, akk hajrá)

kérdezd meg pl, h hova jár suliba hány éves, hanyadikos, mit tanul, sportol-e vmit....

2009. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nah ez jó ötlet
2009. júl. 29. 19:39
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

köszönöm, plusz: ne félj, mert mi van, ha elrontod? -semmi, van még 1000 lány a földön:D

és próbálj a szemébe nézni

2009. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

nm!

Hát lehet h nem tetszene neki ha a szemébe néznék mert igazából kancsal vagyok ezt kihagytam a fenti sztoriból..szerintetek így is lehet esélyem?

2009. júl. 29. 19:46
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Persze! arról nem tehetsz!!

NEHogy ilyenek miatt ne legyen önbizalmad :D

miylen lenne már ha elfordulnál és nem néznél a csaj szemébe? szép is lenne ha háttal lennél neki

2009. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

hát pedig ez miatt nagyon kevés önbizalmam van:S lehet hogy ez elég gáz :D

Na de írjatok még hogy mit mondjak a csajnak!! a fagyison kivül:D

2009. júl. 29. 19:55
 17/22 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy gáz! Lehet, hogy 1 csaj majd ezt találja benned édinek :)
2009. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csapj a közepébe én ki nem állhatom mikor idegenek odajönnek utcán vagy suliban és akkor mondják hogy menjünk moziba, menjünk fagyizni stb...Én mindet leráztam. Soha ne szállj rá egy csajra mert azt nagyon utáljuk ha valakit nem lehet lerázni. Szerintem itt van pl. hotdog, ott ismerkedhetsz lányokkal, de szigorúan csak barátságosan közelíts tehát ne látszódjon hogy nyomulni akarsz rá...és ha már sokat csevegtetek és úgy érzed szimpatikus vagy neki akkor hajrá:) Sok sikert!
2009. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
hát nem tudom...a hotdog is olyan ameliyen...De ha az utcán akarok ismerdeni akkor mit mondjak hogyan szólitsan le?
2009. júl. 29. 21:26
 20/22 anonim ***** válasza:
6%
:ASD:AS:DAS:D:AS:DS:AD:SA:D:SA
2009. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!