Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor miért nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor miért nem érdeklem?

Figyelt kérdés

16f vagyok és van egy lány akivet 3 hete ismerek,és igazából ő kezdeményezett ő írt levelet,h felvehet e msn-re azt mondta h állati kedves vagyok mi lenne ha taliznánk ? Mondom oks:)

Taliztunk 2x is azóta de egyáltalán nem érdeklem :(

Pedig nem vok csúnya (sztem) és nem is vagyok csöves (sztem) :) És nem voltam vele élőben sem bunkó,de valamiért már neki elfogyott az a lendület,hogy továbbfolytassa a nyomulást.

Jó de akkor mire volt jó ez az egész ? A lányok élvezik azt,ha elérik h beléjük szeressenek aztán meg levegőnek veszik ?


2010. dec. 12. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd és ne is keresd sehogyan sem, ne íej neki. Ha nek keres, ennyi volt.
2010. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

te is kerested őt? nem leheth ogy megunta hogy mindig ő hajkurászon téged?

sajnos- tapasztalataim alapján - ha a nő kezdeményezni mer a pasik általában elkényelmesednek, és semmit nem csinálnak. nekem is volt ilyen. keresgettem a srácot, ő meg eljött ha hívtam, de ha nem akkor le se sz*t. godnoltam akkor biztos nem kellek neki, hát békénhagytam. rá pár hónapra összejöttem egy másikkal, ő meg halál féltékeny lett és egy buliban ahol véletlen futottunk össze és csatt részeg volt elujságolta hogy ő valójában mennyire akart engem, és mekkorát csalódott hogy összejöttem a másikkal...

hát basszus. ha akarsz tőle valamit keresd meg.

2010. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élőben nem tetszettél neki.
2010. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom=/ Nem teccek neki ez van.Bár azt nem vágom,hogy képről látott engem ugye myvip és utána kezdeményezett.... És az ottani képeimen ugyanugy nézek ki mint élőben.

SEMMIVEL NEM JOBBAN SEM ROSSZABBAN!!!

Szval.... Hagyom

2010. dec. 12. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
ha eddig ő keresett akkor most lehet arra vár h TE keresd őt:D
2010. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nemrég ismerem és a tel számát sem tudom és gyak annyit tudok róla h Gyömrőn lakik (Y)és csak msn-en tudunk beszélni amire ha nem jön fel akk nehezen.... =/
2010. dec. 12. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kell neked a lány, egy próbát megér.

Előttem írták, hogy talán azt várja, hogy most te keresd őt.

Szerintem ez teljesen igaz.

Én már csak tudom, lány vagyok :).

Volt párszor, hogy én kezdeményeztem, mert a fiúk, akiknek tetszettem (bár látszott rajtuk, hogy bejövök nekik) mégsem léptek semmit.

Amikor meguntam a várakozást, léptem én, viszont utána elvártam, hogy ő "udvaroljon", mert az már bántotta volna az egómat, hogy nem elég, hogy én kezdeményeztem , még nyomuljak is? Na nem.

Írtad, hogy kétszer is találkoztatok, tehát ha nem tetszenél neki élőben, már a második találkozás sem jött volna össze.

Ez szerintem logikus....

Szóval hívd el most te valahova, aztán meglátod mi lesz.

Ha elutasít, akkor ennyi volt, de legalább tudod, hogy nem te szúrtad el.

L/23

2010. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. dec. 12. 22:00
 9/9 rammy0227 válasza:

Szia! Azt írtad hogy Myvipen látta a képed. Akkor ott is tudsz neki küldeni üzenetet. Mivel én is lány vagyok és én is csináltam már ilyet, hogy kezdeményeztem egy fiúnál így elmondhatom neked is, hogy egy lány 1szer vagy esetleg 2szer kezdeményez, utána elvárja hogy a másik is lépjen. De ha esetleg felhívott akkor a tel.hívásaid között ott kéne lennie a számának, már ha ki nem törölted. De MYvipen tudnál neki üzenetet küldeni.

Sok sikert és ha nem sikerülne akkor legközelebb ne felejts el te is lépni! :)

2010. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!