Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jövök ennyire zavarba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök ennyire zavarba, ha szóba jönnek a pasik, a szerelem? Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, volt már néhány kapcsolatom, de a mai napig valahogy kínosnak érzem, ha szóba jön a párkapcsolat, a szerelem téma. Annyira foglalkoztat mások véleménye, h nem tudom elhinni, h ők nem ezt gondolják rólam "ennek a csajnak barátja van, tejóég....". pedig amúgy tudom, h minden ok velem, nem nézek ki rosszul, stílusom is van, több nyelven beszélek, jó a kapcsolatom az emberekkel, mosolygós vagyok.

ha szóba jön ez a téma, vagy ha pl leszólít egy fiú, akkor teljesen elvörösödöm..h oldhatnám fel ezt a bennem levő feszültséget?


2010. dec. 12. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha zavarba jössz az cuki. Úgy próbálj rajta változtatni, hogy többet dumálsz pasikkal csak haverkodás céljából vagy többet lógsz fiú haverokkal aztán hátha oldódsz.
2010. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy sem...

Ilyen vagy...Majd idősebb korodban már nem így lesz...

Amúgy alkohollal lehet oldani a feszültséget ;)

Bár nekem nem jönnek be a részeg és ittas állapotban lévő lányok...

Először a saját félelmedet és gátlásaidat kell legyőznöd...

Úgy állj neki, vagy hozzá, hogy ugyan már mégis mit veszíthetsz? Okos vagy és intelligens, na mit veszíthetsz? Semmit...Legyél magabiztos, hiszen nem tartod magadat csúnyának és butának...

2010. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!