Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakitottam a pasimmal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakitottam a pasimmal. (többi lent) Na szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakitott velem a pasim azzal a kifogással hogy már régóta tetszik neki egy másik lány. Jó ezt elfogadtam..De ma megtudtam a legjobb barátjától hogy csak kihasznált...Beszéltem vele es ő meg azt akarja hogy újra kezdjük mert szeret engem meg ilyesmi..Én is szeretem nagyon de ezek után...Szerintetek mi legyen?
2010. dec. 11. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Bíztál benne?

Ha igen, akkor neki higgy.

2010. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a barátjának mondta hogy csak kihasznál és én hiszek a barátjának mert tutti igazat mondd....
2010. dec. 11. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy mindenkinek igazat adsz. Ne bízz egyikben sem, és győződj meg róla máshogy, hogy tényleg kihasznált, vagy már nem szeret. A szavaknak ne higyj, csak a tetteknek.
2010. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze...

Ha a barátja és ilyeneket állított neked róla, akkor

1. nem a barátja

2. hazudik...

2010. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat;)....igy mar konnyebb a döntes..:DD
2010. dec. 11. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mit mondott a haverja, nem neki kell hinni, hanem a saját tapasztalataidnak.

Másrészről viszont azért gondolkozz el azon, hogy ha valaki tényleg szeret valakit, szakít-e vele azért, mert más tetszik neki? Egy kapcsolat nem arról szól, hogy ha megtetszik valaki, akkor lekoptatom a páromat, aztán, ha azzal a másikkal nem jön össze, az a régi balek csak visszafogad...!

2010. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Robi19xD ***** válasza:

Ha ő szakított veled ilyen ürüggyel biztos nem szeret. Ha szeretne akkor 2x is meggondolta volna h kit veszít el. Szerintem az van a dologban h nem jött össze neki a dolog a másik csajjal a haverjainak meg csak teszi a nagyfiút h úúú én nem is szerettem csak kihasználtam. Tarkón lőni az ilyet.

20/F

2010. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!