Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 1 éve, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve, hogy szakítottam a pasimmal, akivel úgy jártunk fél évet, hogy előtte a barátnőmmel járt. (többi lent. ) (? )

Figyelt kérdés

A fiú dobta a barátnőmet, és a barátnőm még szerette. Tudom, hogy nem volt szép húzás, de szerettem a fiút.. A lány azt mondta, hogy nem akar ezért utálni, mert nem tehetek az ellen, hogy szeretem. De egyszer csak megutált hirtelen és ez addig így volt, amíg nem szakítottunk a fiúval. (Csupán egy véletlen folytán volt pont akkor..a lánnyal 1 nappal előtte békültem ki.) Azért szakítottunk, mert úgy érezte nem szeretem eléggé, amit meg is értek, mert eléggé kihűlt a kapcsolatunk, már nem szerettem annyira mint az elején, és nehezen is mutatom ki az érzelmeimet..nagyon nehezen. Azóta mindig együtt röhögünk a fiún a barátnőmmel. Én 1 évig nem is találkoztam a fiúval, max. egyszer-kétszer, akkor se köszöntünk egymásnak csak egysezr azt hiszem.

De tegnap nem volt kivel buliba mennem, és az egyik osztálytársa megkérdezte, hogy nem ennék-e velük. Kérdeztem, hogy kik mennének, azt mondta ő, 4 haverja, és a volt barátom.

Aztán végül mentem velük, de a végén csak 4-en lettünk, köztük én, és a volt barátom.

Jót buliztunk, koncert volt és folyton nézett a volt barátom, mosolygott. Meg mondta haverja, hogy mennyünk hozzájuk, mert kicsit előrébb voltak, és akkor mondta hogy nem. Utána leültünk 4-en egymás mellé, ő persze mellettem ült, ittunk egy kis sört és egyszer csak azt éreztem, hogy simogatja a lábam, de csak egy nagyon picit. Aztán elindultunk, úgy volt, hogy hazavisz minket az egyik fiú apukája, de mondtam, hogy nekem nincs kedvem kocsival menni. Aztán úgy volt, hogy mind a hárman bkv-val megyünk, és csak a fiú megy az apukájával, de aztán a másif fiú is úgy döntött, hogy kocsival megy. Mi ketten mentünk haza a volt barátmmal. Kérdezte, hogy utálom-e, mondtam, hogy akkor nem mentem volna vele. Aztán fél órát vártunk a buszra, beszélgettünk. Azt mondta, hogy mivel ittam a söréből, ezért jár egy puszi. Mondtam, hogy nem. Jött a busz, végig engem nézett a buszon, és mosolygott. Olyan furcsa érzés volt ezt a moslyt látni. Ugyanolyan volt, mint 1 éve, mikor jártunk. Folyton olyan volt, mintha le akarna smárolni. Én direkt nem néztem a szemébe. Leszálltunk a buszról, hazakísért, majd mikor mentem be az ajtón megkérezte, hogy puszit nem kap-e, mondtam, hogy nem. Elksözöntem és becsuktam az ajtót. Ez tegnap volt. Azóta csak rá gondolok, és hogy jó volt mikor jártunk, vagy nem is tudom. Év közben is sokszor eszembe jutott, meg mikor barátnőmmel hülyéskedtünk, parodizátuk akkor is én hoztam fel sokszor. Ma sírtam is, de nemtudom miért, rá gondoltam közben. Ugyanolyan mint tavaly az elején, mielőtt jártunk volna. Enni nem tudtam..stb. Most enni viszont tudok, de 40 fokban példál elkezdtem fázni, izgultam, hogy rám ír-e msn-en(de aztán lement msn-ről) stb. Szerintetek most mi a helyzet? Ő mit érezhet? És velem mivan, mit csináljak? Már magamat sem értem.:S

Bocsi, hogy hosszú lett. :/

14L (,16F)


2010. júl. 17. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel konkrét kérdést nem tettél fel és ez a szöveg 2900 karakter ezért ezt nem hiszem, hogy sokan válaszolják meg
2010. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A végén van a konkrét kérdés.:)
2010. júl. 17. 00:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként még azt is hozzátenném, hogy egész nap rossz kedvem van, és egyik barátom már meg is jegyezte, hogy ma furcsa vagyok. És folyton arra gondolok, hogy milyen jó lett volna, ha csókolóztunk volna..:/
2010. júl. 17. 00:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az biztos,hogy most nagyon rossz neked.:S

Szerintem ez alap,hogy érdekel téged, főleg hogy a volt barátod..összefűz vele a sok emlék.NEm olyan egyszerű felejteni,de nem biztos hogy jó ötlet lenne vele megint összejönnöd vagy bmármi ilyesmi.Viszont ha tényleg azért szakított veled annó,mert nem érezte,hogy szereted akkor nem igazán van ami visszatartson attól hogy összejöjjetek.

Különben hiába próbálod magad megérteni,nem fog menni.Csupán annyit tudsz tenni,hogy reálisan gondolkodsz.

Azt pedig azért próbáld tisztázni magadban,hogy ez nem csak egy fellángolás-e?Vagy csak éppen nehéz elengedni a múltat.. Lehet hogy csak amolyan 'vadászösztön'?Úgyértem,hogy általában amit nemszabad(vagy amit nem kaphatsz meg) az kell..Szal nem biztos,hogy annyira kell neked mint érzed.


Viszont gondolkozhatsz úgyis,hogy egyszer élünk.ÉS ha tényleg nagyon kell akkor meg irány és érdeklődj utána.

Sokat nem veszíthetsz: Ha megpróbálod sikerülhet,ha meg nem akkor meg csak őrlöd magad és vársz ...


Amúgy meg szinte biztos,hogy nem vagy számára közönbös.De ne szomorkodj már.:)

És bocsi ha össze-vissza irkáltam,csak írásban nehezebb összerakni a gondolataimat,mint ha élőben mondanám.:D

2010. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem az egészet..köszönöm.
2010. júl. 17. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!