Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a pasimmal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

3,5 évig jártunk. És távkapcsolatban éltünk,2 havonta találkoztunk.Nem bírtam már ,nagyon hiányzott mindig és megcsalni nem szerettem volna,szoval szakítottam vele,de nagyon-nagyon megbántam. Majd a szivem szakad ki a hejéről. :(

Mit csináljak ?


2010. márc. 31. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
wowozz
2010. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott van pl. a Lánchíd... Azt mondják elég magas... :P
2010. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem sok mindent tudsz ezt csak egy idő után tudod elfelejteni ez nem megy egyik napról a másikra megy akit így tudok hogy ilyen sokáig járt a barátjával/barátnőjével és szakítottak az mindenki ugyan úgy érzett kb 23 hét és lecsillapodtak és utána már nem is volt semmi bajuk!

Ez csak idő múlásával lesz jobb!


Üdv:PUBY

2010. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem 23 hét hanem 2-3 hét bocsi elírtam :P
2010. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs baj. És köszi a választ.
2010. márc. 31. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Szivesen ;-)
2010. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem két év után szakított a barátom, ennek már lassan két és fél hónapja. Nem volt harmónikus a kapcsolatunk, távkapcsolatban is éltünk, sajna állandóan ok nélkül féltékenykedett.Szakítás után nagyon hiányoltam, pedig tudtam hogy helyesen döntött. Mára úgy érzem, megerősödtem, de néha visszaesek,és visszasírom azokat és szép és csúnya időket is. De tudom h bármi ami történik velem, azért van h nekem jó legyen. És egyedül jöttél a világra, szal tudsz nélküle is élni:) 19/L
2010. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is most ilyenben vagyok, csak mi még ritkábban találkozunk. Vannak bajok, de megoldjuk. Próbáljátok újra! :(
2010. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hívd a mentőket, mondd hogy nem sürgős, aztán guríts le vagy hét sört egy doboz fájdalomcsillapítóval és altatóval.

Ne aggódj, egy jó ideig nem fogsz emlékezni semmire.

2010. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!