Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól csináltam? Nem rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csináltam? Nem rontottam el valamit?!

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek volt egy komoly kapcsolata . Utána összejött velem, majd mikor sokadjára sírta vissza magát, a srác vissza ment a gyerekhez. Előtte velem szakított, mert azt mondta zavarodott. Tegnap volt 1 hete hogy újra együtt vannak. Egy hét alatt pár napig idegenek voltunk, majd barátok egymásnak. Csütörtökön azt mondta "most majdnem mondtam valamit" kiszedtem belőle, azt mondta imádlak. Beszélgettünk tovább. Pénteken már kicsimnek, kincsemnek majd szerelmemnek hívott, és olyanokat írt hogy hiányzok, akar, és a többi. Ma úgy volt, találkozunk. Nem bírtam vele felvenni a kapcsolatot, majd írta hogy nem tudunk beteg, és ott van a srác nála. Én meg írtam , hogy én is szeretlek téged... erre írja: "tudom de foglalt vagyok! nem szabadna így beszélnem veled. sajnálom:(" Na erre annyit mondtam:


Meddig akarod ezt húzni? Barátok nem tudtunk lenni szívből, áthágtál szerelembe őszinteségből. Nem bírtunk idegenek lenni. 2 dolog maradt, vagy a teljes elfelejtés, vagy az hogy nem hazudsz magadnak, és nekem se és vissza jössz hozzám.


Nem túloztam el?


2010. dec. 11. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgetned sem kellene vele, amíg nem szakított.
2010. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!