Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 15-16-17 éves aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 15-16-17 éves aki távkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
fiúk/lányok válaszát várom
2009. jan. 20. 15:56
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés! Csak érdekelne hogy mien?

16/F

2009. jan. 20. 15:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, 16 vok, és nekem most lett távkapcsom, kb. 100 km van közöttünk, és most tervezzük az első talit. Kb. 3 hónapja ismerem, vmi úgy megfogott benne, h szerelmes lettem. Kiderült h ő is az, és non várjuk már hogy láthassuk egymást. Nem volt még távkapcsom, kíváncsi vok milyen lesz. De szentem működni fog a dolog, mert non szeretem és remélem h ő is engem:). Van olyan ismim akinek egy éve távkapcsolata van és jól megvannak:D
2009. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi!


még jöhetnek a válaszok!!

2009. jan. 20. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Én amikor 16-17 voltam, akkor volt egy távkapcsolatom. Eleinte csak úgy indult, hogy van egy 'messzébb lakó lány ismerősöm'. Aztán idővel, amint jobban megismertük egymást, szerelemmé nemesedett. Sajnos a távolság, a rossz utak meg a szülők miatt nagyon keveset találkoztunk. Ezért egy idő után mást választott, bár, saját bevallása szerint, szívfájdalommal szakított velem. Első szerelmem volt. De elmúlt, most pedig olyasvalakivel vagyok, akit úgy tervezem, hogy amint végzünk a tanulmányainkkal, egy szép napon elveszem. Mellesleg 20/F
2009. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Több mint két és fél éve járok a barátommal szeptember óta jár egyetemre azóta heti 2 napot látom.Nekem nehéz ez az egész mivel nem tudunk csak telefonon beszélni és ez számomra zavaró.Ennek ellenére jól meg vagyunk és ugyanúgy szeretjük egymást mitn az az előtt sőt talán még jobban mert most már tudjuk milyen rossz ha messze vagyunk egymástól és mikor együtt vagyunk mindig boldogan tervezzük h milyen lesz ha megyek utána fél év múlva az egyetemre.
2009. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát van.. sajnos :(

Én már lassacskán egy éve élek BOLDOG távkapcsolatban a barátommal ^^ 400 km választ el minket egymástól :S Így sajnos örülünk, ha havonta 1x látjuk egymást.. Bár most nem nagyon sikerül, és lassan 3 hónapja nem láttam :( Nehéz nagyon, de nincs mit tenni..

15/l

2009. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pry válasza:
17vagyok, másfél éve távkapcsolatban. 100 km a távolság, suliidőben heti egy találkozás, nyáron jobb a helyzet.
2009. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

19 éves vok és lassan 4 hónapja élek távkapcsolatban,mivel barátom külföldön dolgozik!600km választ el minket!:( 2hetente jár haza 3-4 napra!

De ennek ellenére is nagy a boldogság és imádjuk egymást!

2009. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 évesen volt távkapcsolatom, 8 hónapig együtt voltunk, de őszintén szólva borzalmas volt. eleinte még találkozgattunk mindennap, utána egyre kevesebet és volt hogy 2 hétig semmi.sose tudtam hogy mit csinál merre jár, nemismertem a barátikörét, így nem is csodálkoztam hogy megcsal 2szer is
2009. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!