Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy veszekedés után képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszekedés után képesek vagytok szexelni a párotokkal?

Figyelt kérdés
nekem egyszerüen nem megy:S a veszekedés és a szeretkezés nekem teljesen külön érzelem egymás után nem megy. nem kívánom. ti hogy vagytok ezzel?
2010. dec. 9. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én kívánom, felszítja bennem a szenvedélyt. 19/L
2010. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha megbeszéltük a dolgokat, és lezártuk a vitát, akkor szeretek így békülni ;) De úgy, hogy veszekedtünk, és nem értettünk egyet, nem zártuk még le a vitát, úgy nekem sem megy! Nem tudom most melyik esetre gondolsz?.
2010. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek, nem lesz jo vege.
2010. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amikor nem értünk egyet..
2010. dec. 9. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Veszekedéskor én egyszerre vagyok rá nagyon dühös és izgulok fel. Olyankor árad belőle a tesztoszteron és attól kész leszek. Szóval igen, simán megy.
2010. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele,hogy ha még nem zártuk le a vitát,ha még nem tisztáztunk mindent,addig nem. De ha minden oké számomra jöhet. Én nagyon szeretem az ilyen fajta módszereket: veszekedés-kibékülés-szeretkezés.
2010. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naná, bár én tipikus férfi ,,bű" vagyok nekem ez nem akadály :)
2010. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!