Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ellene? HELP! HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ellene? HELP! HELP!

Figyelt kérdés

sajnos..nem tudom miért..,de ha sok pasi előtt kell elmennem vagy a kiszemelt pasi mellett elmegyek pl. suliba, akkor mindig elpirulok..és ez annyira idegesít, cikinek tartom..tehetek ez ellen vmit? azt hallottam, hogy önbizalom hiányom lehet.. hogyan lehetnék magabiztosabb vagy hogyan tudnám növelni az önbizalmam? segítsetek!! pls*-*

16/L


2010. dec. 8. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nincs azzal semmi baj, ha elpirulsz az előtt aki tetszik, szerintem aranyos, nem lehet az ellen tenni, hogy ne pirulj el az előtt aki tetszik :) ami az önbizalmat illeti az csak hozzá állás kérdése fiatal vagy még és ez változni fog ahogy egyre tapasztaltabb leszel, szóval ne idegeskedj azon, hogy alacsony az önbizalmad inkább próbálj meg lazítani, mély levegő stb :) változni fog ez még
2010. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
alapozó attól matt lesz a bőröd és ha púdert is kensz maadra semmi se fo látszan de szpotad ha esik az eső : D
2010. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet én is kellemetlenül érezném magam nyílvános orgazmusoktól :S
2010. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valld be a kiszemelt pasinak, hogy bejön neked. Akkor az önbizalmad is helyre jön és valószínűleg nem fogsz elpirulni sem :)
2010. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Smink?
2010. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még egy ugyanolyan kérdés... szóval megint csak azt tudom neki ennek a kérésnek a linkjét, ennél kevés hízelgőbb van :D
2010. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!