Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Kérlek, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Kérlek, nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Eggyik o.társam barátnőmnek azt mondta,hogy már nem akar tőlem semmit,meg nemis akarna.

De eddig úgy volt hogy összejövünk,és másoknak is bevallotta hogy tetszem neki. A külsőm meg a belsőm semmit nem változott,még a hajamat is szokta dícsérni hogy milyen jó,meg ilyenek. Mais tesin egymás mellett ültünk,csak én a földön,mert nem volt hely,mert röpi volt órán,és mellette volt a pontjelző tábla,m1..és akk is láttam hogy felém van a feje,meg ilyenek. Órán is szokott nézegetni,meg a szemét dörzsölni,és engem szokott nézni. És ma együtt mentünk haza,és felszabadult volt,mosolygott,meg minden,a suliban meg soha nem szokott,vagy csak nagyon ritkán. :( Amikor leszállt a vonatról,és a vona meg ment tovább,láttam hogy a vonatot nézi,és keresett a tekintetével,meg mosolygott. Kérdezték tőle hogy ő megd*gna engem? És mondta hogy nem. Ezek szerint tetszem neki,vagy nem? Ja meg tesin mondtam hogy én tesi után lelépek,erre mondta hogy őis,az 100%,pedig nemis neki mondtam.xd


2010. dec. 8. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Vonat*

Nem most mondta hogy tetszem neki,hanem kb. egy hónappal ezelőtt.

2010. dec. 8. 14:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Tuti hogy tetszel neki!:D Ezek egyértelmű jelek amiket leírtál.Ennyi!Kár is ezen tovább agyalnod.

22F

2010. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De akkor miért mondhatta azt,hogy nem tetszem neki? Mikor máskor egyből elmondta másnak is,ha kérdezték tőle hogy mivan?! Meg van barátnője. :(

2010. dec. 8. 14:54
 4/5 A kérdező kommentje:

De lehet szakítanak,mert van egy kis zűr.

De amúgy nem kavarok be nekik!!!

2010. dec. 8. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője akkor egyértelmű hogy azért nem hangoztatja.Én is tagadnám ha lenne csajom,ez egyértelmű!Ne is kavarj be,úgyis összejöttök ha szakítanak.
2010. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!