Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki? Olvasd végig kérlek!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves nő vagyok házas.Az van,hogy annyira megtetszett egy pasi,hogy teljesen készen vagyok!Ritkán érzek ilyet...

Biztonsági őr és akárhányszor találkozunk mindig nagyon figyel és ha én ezt észreveszem gyorsan elkapja a fejét.

Nagyokat köszön mikor kilépünk a boltból.

Nagyon jó pasi és elképesztő hatással van rám!

Folyton a fejemben jár.


2010. jún. 15. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki. És ahogy levettem neked is tetszik ő :D
2010. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
végigolvastam
2010. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
házasként nem ilyeneken kellene járjon az eszed
2010. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, szerintem is tetszel neki. ha házas vagy, akkor hagyd a csudába, de ha épp válsz vagy ilyesmi, akkor küldd felé a "Jeleket" te is. de szerintem biztosan bejössz neki!!!!! csak lehet, hogy nem akar tolakodó lenni, mert lehet hogy tudja, hogy házas vagy. ha ez így van, akkor rendes pasi lehet.... :)
2010. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!!!

Fontos dolgot kihagytam a kérdésem írásakor,hogy NEM AKAROM MEGCSALNI A FÉRJEMET ÉS NEM IS INNEN VÁROK ESETLEGES "MEGERŐSÍTÉST" CSAK,HOGY JÓL ÉRZEM-E? TÉNYLEG BEJÖVÖK-E NEKI.

2010. jún. 15. 14:01
 6/9 A kérdező kommentje:
...EGYSZERŰEN CSAK ANNYI,HOGY TÖK SOKSZOR JUT ESZEMBE MILYEN KEDVES HANGJA VAN...
2010. jún. 15. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha flörtölsz vele abból még semmi nincs, nem muszály megcsalnod. De amúgy úgy veszem észre hogy nagyon megfogott a pali, úgyhogy sztem megérdemelnél vele pár éjszakát. Ez a házasság meg hűség dolog csak tönkreteszi az embert.
2010. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is voltam hasonló helyzetben, csak még nem voltunk házasok, csak jegyesek. annyira megfogott egy pasi, hogy szinte elolvadtam, ha megláttam. végül összejöttünk, persze előtte szakítottam a vőlegényemmel, és ezzel a pasival azóta is együtt vagyunk, a ami napig izzik a levegő körülöttünk (2,5 éve vagyunk együtt). szóval ha nagyon bejön és már nem stimmel valami a házasságban (nagyon nem jó), akkor lépj! sosem késő, én megtanultam... 29/L
2010. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a legutóbbiaknak is!!!
2010. jún. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!