Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van ezzel így? Sms...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így? Sms msn. Tel.

Figyelt kérdés

Valamiért utálok olyan sms ekre válaszolni hogy szeretlek, már nagyon hiányzol...nem tudom, egyszerüen kellemetlen.jó.. Néhanapján jól esik az embernek..de nem minden nap, meg egy nap többször is.. "... én is téged, meg te is nagyon"...

(Szivesebben veszem ha csak őszintén érdeklődve felhív h miujs velem.)

Még telefonon csak csak...de ottis.. Utána meg jön a csend...:D élőben peersze más...de ilyen ..telefon,sms,msn..stb..egyszerüen nem a világom..és kellemetlen nekem ott kifejezni az érzéseimet. Na meg a csörgetések...amire kapom h te miért nem csörgetsz, vissza...én x szer csörgettelek..te miért csak y szor. Falra mászom ezektől. Ti hogy vagytok ezzel?

Jam és 25F :D


2010. dec. 8. 02:54
 1/10 anonim válasza:
megértelek.dettó ugyanez nálunk is!kivagyok tőle teljesen,ha 50x beszélünk 1 nap akkor is a végén már sablonosan szeretlek!nemtudom de valahogy le kellene szoktatni őket róla.próbáltam ,de hiába!5 éve vagyunk eggyütt és szintén 25.F
2010. dec. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
.igen..es ahogy be tudnak dacolni,, hisztizni...nekem volt olyan..azzal jött (mert hát nem csörgettem vissza ahányszor ő) hogy hát itt beszélnünk kell...na mondom mi lehet már.. Mire oda került a sor, bevágta a nagy sértődöttet, +hogy jobb lesz ha vigyázok, mert ő ilyenért képes szakítani...lol..na f* igy mutasd ki egy lány felé h oda vagy érte:D már utána ilyenekkel jönnek..(tisztelet a kivételnek)
2010. dec. 8. 04:23
 3/10 anonim válasza:
4:11 vagyok.dehogy szakítana,csak fenyegetni próbál,hogy Ő legyen folyamatosan a fejedben.gondolom!sz@r ez mert én ha szeretem akkor nemtudom nem kimutatni,de ha kimutatod akkor meg már alá vagy rendelve neki!még szerencsésebb vagy mint én ,hogy csak csörget mert mi ingyen beszélünk egymással!kivagyok már készülve!am mióta vagytok 1ütt?
2010. dec. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt....nem működött.... (7 hónap)
2010. dec. 8. 05:03
 5/10 A kérdező kommentje:

igen alá vagy olyankor rendelve..de sztem ha az ember már ezt érzi magában akkor ott érdemes elgondolkodni. Egy jó kapcsolatban véleményem szerint ilyet az ember nem érez..csak őnzetlen odaadást, kölcsönös tiszteletet és megbecsülést. (tom nagy szavak de ez így van) ekkor vagy a legboldogabb..(tapasztalat).Amikor azzal visszaélnek h te kimutatod érzéseid..ott már valami nem jó....

Persze sztem ezeket a dolgokat nem egy két esetre kell vonatkoztatni..hanem a kapcsolat egészére.

2010. dec. 8. 05:15
 6/10 Funktasztikus ***** válasza:
nem vagy egyedül valami kellemes hogy megmondhatod hogyszereetd és hogy hiányolod ez egyszerüen kiváló:)
2010. dec. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a hátránya annak, hogy ha egy nőnek csak a pasija a hobbija. Hidd el sokan vannak így. Én alig tudok választani egy érdekes nőt.
2010. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem az ilyen csajokat, ha én küldök is a barátomnak sms-t akk is max napi 2-szer, és olyankor valami vicces szöveget szoktam nyomatni, hogy felvidítsam. És nem várom el, hogy mindig vissza küldjön egy üzit, mert anélkül is tudom, h szeret. Szerintem az ilyen csaj csak arra vágyik h valaki folyton foglalkozzon vele.
2010. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első barátnőm azért dobott ki, mert amíg elvoltam nyaralni egy hétre, az alatt mindössze kétszer beszéltünk telefonon, és ebből neki azt sikerült leszűrnie, hogy én már biztos nem szeretem őt, és biztos becsajoztam, és megcsaltam... és hogy ő már nem érzi azt amit eddig. Nem értem hogy egyeseknek miért létszükséglet, hogy napi x órát lógjanak a telefonon, és hogy minden este megírják nekik hogy "jaj de szeretlek és úgy hiányzol és jó éjt és <3<3<3(L)" Amikor hazajöttem, és ezt a fejemhez vágta, leginkább egy szívből jövő b@zdmeggel válaszoltam volna, de inkább nem, megállapodtunk abban, hogy majd meglátjuk mi lesz. Aztán persze egy hétre rá kidobott.


Érdekes módon a mostani barátnőmnél nem jelent ekkora gondot a telefon. Csak akkor hívjuk egymást, vagy írunk SMS-t, ha valami olyan fontos dologról van szó, ami nem ér rá addig, amíg nem találkozunk.

2010. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,vannak ilyen lányok,akiknek ennyire fontos,hogy érezzék,hogy szeretik őket. De ez inkább önbecsülési probléma szerintem. Aztán majd ez miatt koppannak 1x2x tanulnak belőle és változtatnak...vagy nem.
2010. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!